Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség volt elhívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt elhívni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és megkérdeztem szeretne-e találkozni a szünetben és azt mondta igen , de nem tudom csak nem akart-e megbántani vagy komolyan gondolta-e

Nem tudom hogy én tetszem-e neki de az egyik barátnőm már kérdezte őt hogy mit gondol rólam és mindig "nagyon nagyon bírom" meg "vele akárhova szívesen mennék" meg ilyeneket...

Egyébként mindig kedves velem meg sokat beszélünk szinte minden nap , és csak nekem hagyja hogy megöleljem meg ilyenek szóval lehet hogy én is tetszem neki vagy csak nem akart bunkó lenni és ezt barátinak gondolta és nem akar mást csak barátságot?

Előre is köszi az értelmes válaszokat :)



2013. dec. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki fog derülni....


Úgy látszik azért nem bíztad a szélre... :)))

2013. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizony ki fog derülni.Jól tetted,hogy elhívtad.

Figyelj az már jó,hogy igent mondott :)

2013. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, akkor most egy kis bennfentes infó fiútól:


Ha egy lányt csak úgy bírunk, és megkérdeznek minket róla, akkor azt mondjuk: "nincs bajom vele, rendes csaj" vagy ilyesmi. Ha a fiú azt felelte, amit felelt, akkor tetszel neki, ez biztos. 95%-ot adok ennek, végülis nem vagyok tévedhetetlen (még én sem :D ). Egyszerűen csak óvatos választ adott a kérdezőnek.


Csak ne támadd le majd azzal, hogy tetszik neked, hátha zavarba jön. Csak nyugi. Már pusztán a tény, hogy találkozol vele, egyértelmű üzenet. Ha már ő is szívesen van veled, akkor már rosszul nem nagyon alakulhat a dolog. Engedd meg, hogy felismerje, hogy közeledheted hozzád, adj neki időt, és szerintem át fogja venni a kezdeményezést. ;)

2013. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, sínen vagy. Hidd el, ő is ugyanígy tépelődik, mint te.
2013. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes , és hasznos válaszokat! :))

tegnap találkoztunk és nagyon jól éreztem magam ( bár nem jöttünk össze) :) , é szerintem tetszem neki .. meg a végén olyan zavarban volt meg ilyenek :) ebből még lehet valami?

2013. dec. 30. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttetek össze? Nem kell mindent az első randin eldönteni. Jó volt ez így. Gratulálok! Sínen vagy.
2013. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!