Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány nem szeretne komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem szeretne komoly kapcsolatot még, ezért dobott. Én úgy érzem, mégis érez irántam valamit. Mit tehetnék? 17/F 16/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul érzed. akkor szokták ezt hazudni, hogy még nincsenek felkészülve egy komoly kapcsolatra, ha nem éreznek semmit. csak így, hogy "nincs veled semmi baj, de én..", szebben hangzik, mintha megmondanák az igazat.
2009. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd, éretlen
2009. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem is ezzel dobott 16 éves csajom 3 hónap után: ,,Egyszerűen nem vagyok szerelmes beléd."

Ne bánkódj, senki sem pótolhatatlan, csak a szíved próbálja veled elhitetni, hogy az.

18F

2009. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az se lehetett kellemes. Mindenesetre köszi a választ. Most még nagyon fáj a szívem és szomorú vagyok, de remélem ez majd elmúlik.
2009. nov. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!