Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor, ha nem vagyok populáris, facebookon 100 képpel bíró, partyarc pasi és szinte mindig emiatt vérzek el a lányoknál?

Figyelt kérdés
Társkeresőzöm és legtöbbször kérik, hogy vegyem fel őket facebookon is, mert ott lehet írni gördülékenyebben, mint a társkeresőkön. Aztán látják, hogy csak 1-2 gyenge minőségű kép van kint (pedig előtte mondják, hogy tök mindegy milyen, nem az számít)alattuk 2-3 like, akkor már alig irkálnak vissza, minden szót fogóval kell kihúzni belőlük. Pedig mindez 25 feletti lányoknál van, az alatt nem keresek párt. Nem értem. Ma ez valami mérvadó dolog, hogy ha nem vagy hűde nagy társasági ember, akkor -7 ponttal indulsz a 10 es lépcsőn? Vagy hogy van ez? Most ne az írjon, aki ilyennel még nem találkozott, meg ne az, akinek nincs facebookja hasonló, hanem olyan, aki ezt a gondot valósnak véli vagy szerinte nem ez lehetett a gond! Köszi.
2013. dec. 26. 21:18
1 2
 1/16 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
te vagy az aki tegnap a diplomásokra panaszkodott?:D
2013. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem van kb. 6 normális képem amin rendesen látszom. Nem csajokkal fényképezkedek és pláne nem buli közben. Az elég gáz szerintem. Sosem volt probléma a profilommal.


Amúgy ha annyira gáz, akkor csinálj rendes képeket. De eltúlzod.

2013. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet. Elég sok kérdést írok ki. Majd megnézem. De ez a kérdés nem csak a diplomásokra vonatkozik.
2013. dec. 26. 21:22
 4/16 piriiiiii ***** válasza:
Hát igazából... fogalmam sincs, talán ne társkeresőzz, hanem élőben ismerkedj?
2013. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen sajnos én is így vagyok/jártam üdv a klubban komolyon fontolom hogy letöröljem magam arról a fosról pedig nem vagyok én se egy csúnya gyerek de nem élek facen és amikor ott van a dolog érted te... ugyan úgy járok.
2013. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azzal légy tisztában, h amikor beszélgetsz egy lánnyal, ő elképzel valamilyennek. Hiába írod le a szemszíned, a hajszíned, stb, ezek alapján egy álompasinak képzel el, de legalább helyesnek, amilyen tetszene neki. Ezután megnézi az oldalad, és nem azt kapja amit elvárt. Ezután természetes, h már nem akar annyit kommunikálni, hisz nem erre számított.

És ez nem csak rád vonatkozik, naponta olvasok ilyen kérdést itt, és magam is jártam sokszor így. Sajnos ez a netes ismerkedés egyik hátránya, h képzeletben beleéljük magunkat a másik fél szépségébe. Hiába van kint a társkeresőn 1 vagy 2 képed, az nem jelent semmit.

2013. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezért szoktak rosszabb, webcamos képet is feltenni, hogy a félreértést elkerüljük. Persze jó lenne, ha a lányok is tennének fel smink, jó ruházat mentes átlagos minőségű képet. Mert akkor elhisszük, hogy bombanők, reggel meg ha nincs vakolat, akkor nem esik túl jól a csók vele...
2013. dec. 26. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a profil képemen nekem is csak 104 like van...van akinek 2000 de ez engem nem zavar és a pasikat se mert attól még szép vagyok csak nincs ask.fm-em es ezért nem ismer a fél tinivilág
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

104 like :D


Nekem meg 3.

2013. dec. 26. 21:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is meg tudom számolni a likeokat egy kezemen :D Bár nem is érdekel, mert aki a likeok miatt akar megismerni, az elmehet melegebb éghajlatra :)

Mind1, a lényeg, h Sexy and i know it :D

2013. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!