Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tud demoralizáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud demoralizáló lenni ilyenkor Újévkor is, hogy a tvben szereplő (főleg ünnepekkor) műsorok, filmek nagy része a szerelemről, szexről, párkapcsolatokról szól, amiben egy 30 körüli előnytelen arcú srácnak soha nem volt része?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig rosszul érzem magam és átkapcsolok más csatornákra. De sokszor ott is ez megy és akkor megehetek a sport tvkre, ismeretterjesztő stb csatornákra. Vagy tv kikapcs. De nem is ez a lényeg, hanem hogy rosszul érinti a magányos emberek egy részét ilyenkor újév első napján.
2014. jan. 1. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem kapcsolom be, ezért kicsit sem. Az általam nézett filmekben pedig ritka, és általában akkor is darabokban végzik:)
2014. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tévét nézni! -.-
2014. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nézek tv-t, az még az előző évezred találmánya:D

Jó mondjuk az internet is, de ez jobb:P

2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Digisport 1


Swansea - Manchester City

2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megtudlak érteni, igaz én még a 20 as éveim elején járok és nekem már volt részem sajnos nagyon picit ilyenben. Én is magányos vagyok de engem inkább karácsony táján érintett rosszul. Meg persze most is meg az év minden napján, de próbálom pozitívan felfogni. Egyszer mindenkinek meglesz a párja hidd el!
2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30 év elég sok idő volt arra, hogy változtass magadon.
2014. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a mindenkinek meg lesz a párja, ez sajnos önámítás. Több tucat 35 körüli szűz férfit ismerek, akik rommá próbálkozták magukat a nőknél, teljesen haszontalanul.
2014. jan. 1. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8

És ezeket valami pincébe zárva rejtegeted?

2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt akarod mondani, hogy az anyaszomorító rinyagépek kis érzelmi világához + kedvéhez kellene igazítani a TV-műsort? :)
2014. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!