Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regi szerelem, kudarc, feladas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regi szerelem, kudarc, feladas vagy kuzdelem?

Figyelt kérdés
Egy regi ismerosombe vagyok szerelmes(24f).sok ev utĂĄn bevallottam neki mert olyan jeleket adott(MĂĄsok szerint is) ami alapjĂĄn ugy gondoltam h elegge eselyes vagyok.hĂĄt kiderult h nem akar tobbet(o is 24 es legalabb 10 eve ismerjuk egymast baratkent\haverkent).neha most is ugy gondolom hogy lenne eselyem.van h elmondja mennyire elege van a sok bunkĂł pasiboll,akik mellette is tartanĂĄnak egy lanyt(koztudottan nem ien vagyok). Csak szimplĂĄn benne vok baratzona kellos kozepebe es telleg nem akar semmit?bebeszelem magamnak a dolgokat?nem tudom elfelejteni...prĂłbĂĄljam meghoditani? Talan maga sem tudja mit akar mint a nok alapjĂĄraton? Vagy telleg hagyjam? Bocsi h nincs ékezet de telorol irok es ugy latom az oldal nem szereti.
2014. jan. 21. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
10-éves barátságot ne tégy tönkre,matadjatok pusztán barátok:-)
2014. jan. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindig hallgass a szívedre mert ha a gondolataid elkalandoznak és nála kötnek ki akkor ő az igai ! sok sikert! :)
2014. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!