Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban megismertem, csókolózt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban megismertem, csókolóztunk. Most elhívott randizni, hogy mondjam meg neki (többi lent)?

Figyelt kérdés

... hogy mondjam meg neki, hogy most ne csókolózzunk, mert szeretném előbb jobban megismerni?

(bár életem legjobb csókja volt!)


Egy másik srác is a képben van, vele pár nap múlva randizok és nem tudom még, hogy mit tegyek...

Ha csókolózok az előzővel, akkor belül furán érezném magam...


Vagy ha csókolózok vele a randin, akkor még nem jelenti azt, hogy járunk?

Nem tudom mit tegyek, szívem szerint megcsókolnám újra ezen az első randin, de az eszem szerint csak később.



2014. jan. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Te örülnél annak, hogy a srác akivel randizni fogsz, előtte másik lánnyal csókolózott?
2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem örülnék neki. Éppen ezért az eszem miatt én sem csókolóznék most vele. De randiznom kell mindkét fiúval, mert ki akarom deríteni, melyikükkel illek jobban össze. Ehhez viszont kellene a csók is. Nem tudom mit tegyek. :(
2014. jan. 22. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején puszival köszöntsd, próbáld meg kerülni a közeli helyzeteket, ha mégis megpróbál, mondd meg neki ezt, hogy még szeretnéd jobban megismerni így józanon :)
2014. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor először ne csókolj meg senkit, tisztázd le magadban az érzéseid! Ja, am hát lassan választani kéne, hogy melyikkel szeretnél lenni.
2014. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!