Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek mi értelme van? (randi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van? (randi)

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak, ha a pasi a randi után már első nap reggel megkeres, aztán 2 nap múlva egy kicsit (szerintem) megsértődik, merthogy neten sokmindent félreértelmezünk írásban és leírja, hogy emiatt mindent inkább élőben beszéljünk meg!

DE miután ezt leírta, azóta be sem lépett az oldalra és el sem olvasta, h egyáltalán válaszoltam-e valamit.


Most ez akkor mi??



2014. jan. 27. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hisztis, hagyd, keress mást.
2014. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kort nem ártott volna írni.
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Várja az alkalmat, hogy élõben beszéljétek meg. Nem kockáztat :))
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szereti a mübalhékat.
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
25-30 közöttiek vagyunk.
2014. jan. 27. 22:35
 6/20 anonim ***** válasza:
hát az durva, eddig azt hittem ilyet csak a 14-16 éves korosztály csinál.
2014. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Psy, de ha be sem lépett azóta az oldalra elolvasni engem, meg fel sem hívott azóta, akkor milyen alkalmat vár? Mert én nem fogok felhívni.. ő a pasi. :)
2014. jan. 27. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha jól képzeltem el a dolgot, akkor az õ szemszögébõl kicsit másképp fest: egyfajta ultimátumot adott, kinyilvánította a véleményét. Tehát õ várja, hogy majd TE jelentkezz, értésére adva ezzel, hogy vetted a lapot, hajlandó vagy alkalmazkodni az igényéhez. Nem kell feltétlenül így legyen, nem is jogos az elvárása ilyen formában. De lehet, õ így van vele. "Ha akar, megkeres. Nála a labda". Kb így.
2014. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

abban igaza van hogy félre lehet értelmezni a dolgokat írásban,de az hogy most két napja már nem keresett hát vagy már talált mást vagy tényleg arra vár,hogy te keresd fel

amúgy meg az is lehet hogy a randin nem jöttél be neki és ezzel a szöveggel akar lerázni,bár ezt nem hiszem

2014. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Fura, mármint elgondolkodtat, hogy mindketten ezt mondjátok (hogy valószínű arra vár, én keressem). De ha én megkeresem mondjuk sms-ben és igazából lerázás volt a célja, akkor hogy tudnék vagy mit tudnék úgy fogalmazni, hogy ne jöjjek ki belőle hülyén?

Igazából nem szeretem, ha nekem udvarol egy pasi és nem én neki, de tényleg bejön nekem. :(

2014. jan. 27. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!