Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal. A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arpif191 kérdése:

Randiztam egy lánnyal. A lány sokszor elpirult és nevetett is, és a tekintetét is elkapta ha nem néztem oda. Aztán mondta, hogy neki mennie kell mennie mert dolga van. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Majd facebookon írta hogy nem tetszek neki és törölt az ismerősei közül.

Most megijedt vagy tényleg nem tetszek neki?

Egyébként azt is mondta, hogy még sose randizott, mert tart az új emberektől, csak ismerőssel jött eddig össze.

Mert a randin úgy éreztem minden jól alakul. A válaszokat köszönöm! :)



2014. febr. 1. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A., verzió. : Neki mennie kellett, mert dolga volt.

B., verzió. : A lány sokszor elpirult, mert feszélyezve érezte magát a társaságodban, "nevetett is." Lehet kinevetett. "A tekintetét is elkapta" Nem akart rád nézni.

C., verzió.: Lehet annyira belédszeretett, hogy nem bírt többé kontaktba lépni Veled, ezért megszakított minden k kapcsolatot. Ez egy fájó, reménytelen szerelem.

D., Örül, hogy megszabadult tőled, örülj Te is. Majd találsz mást.

2014. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor kapta el a tekintetét ha odanéztem. Elírtam véletlenül fent :D
2014. febr. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!