Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másfél éve nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve nem tudok túllépni a volt barátomon. Megbeszéltük, hogy holnap találkozunk. Arra gondoltam, elmondom neki, hogy szeretem, hátha akkor, képes leszek már elfelejteni őt. Volt aki ezzel próbálkozott már és bevált? (Kicsit félek. )

Figyelt kérdés

Próbáltam már azóta sokféle sportot, szórakozást és egyéb elfoglaltságot, volt is ami megtetszett és még most űzöm, de még aközben is csak rá tudok gondolni. Más fiúkat vele hasonlítok össze és ha nem hasonlítanak (általában ez van) akkor nem is érdekel már az adott fiú. Sehogyan sem megy ki a fejemből. Az jó ötlet, ha megmondom neki? Volt aki ilyen helyzetben volt és miután elmondta neki, túl esett a fiún/lányon?

(Én hívtam őt el.)



2014. febr. 1. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
az idő mindig segít, ez meg elsülhet jól is és rosszul is
2014. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2014. febr. 1. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
mond el, egy próbát megér.
2014. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2014. febr. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!