Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy társkeresőn egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy társkeresőn egy nőnek, aki 100 ból 99 pasit legtöbbször a külseje miatt utasít el, és ennek a csajnak megmondja egy tökös pasi az igazat (de finoman), akkor a csaj miért futamodik meg és törti magát arról az oldalról?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer láttam ezt, hogy megmondtam én vagy más ismerősöm egy csajnak az igazat, akkor rögvest törölte magát az oldalról. Képtelen volt érvelésre egyik sem, pedig ott volt az adatlapjukon, hogy egyetemet végeztek. Fent voltunk jó pasi képével, tetszett is nekik, jól elbeszélgettünk a nőkkel. Aztán ez ugye csak teszt volt és felraktuk a saját képeinket, ugyanis nem vagyunk jóképűek. De annyira rondák sem. Hitelen a csevej majd minden esetben abbamaradt. Utána csak mismásoltak, hogy miért nem írnak vissza, ha kérdezzük. Érvelni egyik se tudott, pedig ott volt, hogy xy egyetemi végzettség. Most lehet jönni, hogy mi voltunk a szemetek, de a cél szentesíti az eszközt, ha a saját képünkkel vagyunk, akkor odáig sem jutunk el, hogy párbeszédbe elegyedjünk. Gondolom érthető. A kérdés, miért ilyen sok nő? Tényleg, egyenesen, nem mismásolni, mert azt már megtették a nők majd minden esetben társkeresőkön. (a való életben való csajozás más, azt most hanyagoljuk).
2014. febr. 1. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
az összes nő egy HP.
2014. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
azért mert átverted őket csodálkozol? ha pedig bunkón megmondod az igazat, akkor csak egy bunkó vagy, nem???
2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Olvasd el miket írtam, utána érvelhetsz. Beszéltem a célszerű átverésről és beszéltem másról is a leírásban. :)
2014. febr. 1. 19:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Csalódtak bennetek...
2014. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt előrebocsátom, hogy nem szoktam társkeresőzni, de szerintem a válasz csupán annyi, hogy a lányok/nők nem szeretik, ha átverik őket...


Miután kiderül, hogy valaki kamuprofillal van fent és azután még neki áll feljebb, hogy felszínességgel vádolja szerencsétlen nőt, akkor ne csodálkozzatok, hogy nem veszik a fáradtságot egy "intellektuális párbajhoz". Egyszerűen elkönyvelnek titeket egy bunkó f**znak (szerintem teljesen jogosan) és vagy letiltanak vagy pedig egy "jajj, itt tényleg csak gyökerek vannak" felsóhajtás után törlik magukat az oldalról.


Az teljesen normális, hogy valakinek vannak elvárásai, akár külső terén is. Én férfi vagyok, mégis volt már olyan, hogy nem jöttem össze valakivel, mert egyszerűen nem jött be a külseje (természetesen ezt nem így kommunikáltam irányába). Én se tetszek mindenkinek, nekem se tetszik mindenki, ez a világ rendje.

Természetesen nem azt mondom, hogy éljen a felszínesség, ne értsetek félre, de naivság azt feltételezni, hogy csak a felszínes embereknél számít a külső.


Amúgy is képzeld magad a sokat szidott nők helyébe!

Tegyük fel, hogy fent vagy egy oldalon, kapsz napi 80 levelet, de csak 10re van időd/energiád válaszolni. A 80-ból 20 kép nélküli, 20 csúnyácska, 25 átlagos nő, míg 15 "bombázó" a képe alapján. Te is a 15 "topcsaj" körét próbálnád leszűkíteni a 10 szerencsésre. Vagy nincs igazam?


26F

2014. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vertük át öket, ha elolvasnád, tudnád hogy miért más profillal voltunk fent.
2014. febr. 1. 19:44
 7/16 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Egy másik megközelítés pedig: az egyetem elvégzése nem jelenti azt,hogy érvelni is tud az ember.Nem vagyok büszke rá,viszont nem is szégyenlem,hogy nem végeztem (még) semmilyen egyetemet,de nagyon sok könyvet olvastam,sok-sok szócsatát vívtam,így tudok érvelni.

Nem értem viszont,hogy miért nem mondják meg az igazat,hiszen ha nekem nem tetszik valaki külseje,elmondom neki,bár a személyes találkozás mindent eldönt,mikor ilyen társkeresőkön voltam fent,mindig sürgettem a találkozást,hiszen,ott dől el MINDEN.

Úgy gondolom viszont,hiába szentesíti az eszközt a célod,ne hazudj,ne titkolózz,és akkor neked sem fognak hazudni,és nem fognak mismásolni.No nem?

2014. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg nincs kedvük ilyen elmebetegekhez. A gyik is tele van ehhez hasonlókkal, kitudja mikor és hogyan borul el az agyatok a nagy vádaskodás közepette.


Amúgy sanszosabbnak érzem, hogy nem törölték magukat, csupán letiltottak titeket, így nem láttátok már őket.

2014. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Az #5-ös válaszoló vagyok:


Elolvastam, sőt fel is fogtam, amit leírtál, de ez attól még átverés!

Ha úgy gondolkozol, hogy a cél szentesíti az eszközt, akkor se csodálkozz...


Apropó, mi is volt az a nagy, nemes cél? Az hogy teljesen ismeretlen, ismerkedni vágyó nőket kezdesz alaptalanul felszínességgel (és még ki tudja mivel) vádolni, majd elvárod, hogy vegyék fel a kesztyűt és úgy érveljenek, mint egy bírósági tárgyaláson, csak a kedvedért?

Mégis kinek hiszed magad, hogy elvárod, körülötted forogjon a világ? Szerintem, neked nem is az fáj, hogy nem akarnak összejönni veled, hanem az, hogy nem veszik fel a kesztyűt a kis, bugyuta játékodban...

2014. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#5(9) nálad a pont!:) akárhogy is nézzük ez tényleg átverés és bunkóság, azok a nők lehet tényleg párt keresnek maguknak, ti meg ebből tréfát csináltok :) belegondoltatok ebbe??? és ha már kapcsolatot keresnek, akkor miért pazarolnák az idejüket csúnya és olyan emberekre, akik át akarják őket vágin, hogy bebizonyítsák, hogy jaj nekik van igazuk????;)
2014. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!