Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti alapvetően a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti alapvetően a fiútól várjátok el hogy írjon mindig?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,osztálytársam.

Gyakran összenézünk,és mosolyog is néha,meg ha megszólítom akkor mosolyog egy picit,és végig a szemembe néz ha hozzá beszélek.Neten mindig én írtam rá kezdetben úgy 1 hónapja,nem kérdezett mindig vissza,de most 3 napja beszéltem vele megint neten,akkor visszakérdezgetett is,és mindig hozzáfűzött vmi hozzászólást.Tegnap ő is odajött hozzám,mert nem tudott elolvasni valamit a füzetemből amit küldtem neki. Egyetlen fiú vagyok,akinek lájkolta a képét szerintem.

Nem volt még barátja,első lehetek aki közeledik felé,gáz ha mindig én írok neki,?most akartam majd elhívni jövő hétre valahova..


2014. febr. 1. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem várom el, sőt, zavar, ha mindig ő ír.
2014. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ma már legalább harmadszor írod ki ezt (jó, csak majdnem ugyanezt)

nem, van olyan akire inkább én írok rá, de olyan is (bár ő csak barát) hogy szinte mindig a fiú ír

2014. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem várom el, de van pl. olyan fiú, aki mindig rámír, így esélyem sincs, hogy én írjak neki. Sokszor egyébként ki van kapcsolva neki a chat, így nem is tudom, hogy mikor jön fel, csak azt látom már, hogy írt, s utána jelentkezik be chaten. Így meg azért nehéz elsőként írni. :D


De sosem vártam el egy fiútól sem. Sőt, én is szoktam írni fiúnak, ha van valami.

Egyébként, ha még nem volt barátja, akkor lehet, hogy emiatt kicsit félénkebb, nem tudja annyira, hogy mit csináljon. Próbáld meg kicsit bátorítani. :)


Nem akarom, hogy túlságosan elbízd magad vagy ilyesmi, de tapasztalataim szerint pozitív jel, ha mosolyog rád és hosszan a szemedbe néz. Nem szoktunk ám akárkinek hosszan a szemébe nézni. De ha félénk, és visszahúzódó, akkor nem lesz könnyű dolgod.

2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!