Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány. Egy iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Egy iskolába járunk. Bár, volt már több barátnőm is, rajta valahogy nem igazodok ki. Tavaly úgy éreztem, hogy tetszem neki. Ezt sugallta a barátnői viselkedése is. Tetszem neki vagy csak barátnak tart?

Figyelt kérdés

Megvolt az első randi, ami jól sikerült. Kicsivel később megtudta, hogy nem vagyok evangélikus. Ezzel indokolva nem akart velem többet találkozni, mert ő kisgyerek kora óta csak vallásos fiút képzelt el maga mellé. Mielőtt ezt elmondta, már éreztem, hogy vmi nincs rendben.


Kicsivel később megtudta, hogy nem vagyok evangélikus. Ezzel indokolva nem akart velem többet találkozni, mert ő kisgyerek kora óta csak vallásos fiút képzelt el maga mellé. Mielőtt ezt elmondta, már éreztem, hogy vmi nincs rendben.


Most megkeresett, hogy találkozzunk az iskolába. Aznap több órája is elmaradt, igy két órával előbb haza mehetett volna, de "mivel megbeszéltük, miattad bent maradtam" - mondta. Sokszor mellém ül, szemkontaktus is megvan meg minden, de most nem tudom eldönteni, hogy végül akkor tetszem neki vagy csak barátnak akar. Arról nem is beszélve, hogy már meghívott, hogy menjek el vele egy misére is. Mit gondoltok? Lehet ebből valami, illetve lehet-e ebből valami, ha én nem adom be a derekam a vallási elvárásainak?



2014. febr. 11. 22:49
 1/1 anonim válasza:
Legyél Illuminati! Hail Satan 666!
2014. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!