Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőkön hogy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőkön hogy és miről lehet beszélgetni nőkkel, ha 10 ből 9 csak annyira képes minden kérdésre válaszolni, hogy, , aha, igen, lehet, nem tudom, meglátom, rendben"?

Figyelt kérdés
Mindent elintéznek két szóban, ha leírom, hogy lottót nyertem, talán akkor tudnának többet írni. Miért passzívak a lányok? Bezzeg ha egy pasi ilyen passzív lenne, akkor...
2014. febr. 15. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők eleve felszínesek, értéktelenek. Ne akarj olyan nőt, aki ilyen helyre jár.
2014. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de a társkeresős férfiak ismerkedési szokásai, nos hagynak némi kívánnivalót maguk után. Lényegébe ennyi amit össze tudnak hozni: ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN és te? ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN hát te? ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN te is? ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN
2014. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én mindig róluk kérdezek, de egy idő után csak 2 szavas válaszokat adnak. Mintha bábuk lennének.
2014. febr. 15. 16:55
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez a jelenség nem csak a társkereső oldalakra igaz és engem is borzasztóan zavar. Ezért nem is próbálkozom már, mert nincs kedvem erőlködni.


Akivel lehet rendesen beszélgetni, azt már az első pár percben észre tudod venni.

2014. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
edves vagyok, nem nyomulós. Néha egy-egy jobb poént is elsütök, mégsem jön a reakció, csak egy sima nyugtázás. Mintha valami stand up comedyt várnának a nők a pasiktól, úgy érzem. De ehhez ők nem tesznek hozzá semmit. Ott ülnek, mint egy darab hús, de szerintük már ez is elég, ha csak a testüket viszik bele.
2014. febr. 15. 17:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Neked egyáltalán válaszolnak? :O
2014. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, 30 ból 2 kb.
2014. febr. 15. 17:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Havonta 2 vel beszélek, 3 havonta 6 al kb, így jön ki, hogy a 6-7 válaszolóból 5 kb alig reagál, ha vicceset mondok, akkor sem. Mintha nem érdekelné a dolog őket, vagy valami hozdleacsillagokat extra dologra vágynának. Nem tudom.
2014. febr. 15. 17:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond és megoldás sincs a dologra. Már megpróbáltam azt is, hogy csak rövid frappánsat írok Nekik, azt is, hogy egyedit és hosszút minden sablontól menteset, vicceset, tényleg olyat, amilyet mástól nem kapnak (ez utóbbi tesztelve!!:D), de egyik sem hozott nagyobb sikert a másiknál. Alig néhány eset volt, hogy valamennyire egyáltalán megpróbálták felvenni a ritmust. Még csak azt sem mondanám, hogy csak a külső érdekli Őket, mert nálam fiatalabb és jobban kinéző haverok is erről számoltak be.

Nagyon kíváncsi lennék a lányok minek regisztrálnak, és hogy saját értelmi szintjüket egy 10-es skálán hova helyeznék.

2014. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, de a legjobb az egészben, hogy ha nagy nehezen találok társkeresőn egy lányt, aki tényleg ír és sokat beszélünk, totál egy hullámhosszon vagyunk. Az is pár hét múlva szó nélkül lelécel és már nem ír vissza, ha a fene-fenét eszik, akkor sem. Aztán visszaolvasom, hogy írtam-e valami rosszat, ami ide vezetett, de soha nem láttam ilyet. Egyszerűen érthetetlenek. Én arra jutottam, hogy csak arra kell nekik a netes társkereső, hogy megnöveljék az egojukat (ami egyébként sem alacsony), ha meg netán szakítás után vannak, akkor az ott lévő pasik lelket öntsenek beléjük. Azt persze nem írják le, hogy nem társat keresnek (mert a való életben minden ujjukra jut pasi), mert akkor nem írnának nekik vissza pasik. Hanem elhitetik, hogy társ kell, aztán ha pár hét levelezés után megerősödnek, nincsenek maguk alatt, akkor egy jóképű pasival összejönnek és után az a pasi, akivel előtt hetekig rendkívül jókat beszélgettek, rögtön semmi lesz, egy köszönöm sem jár érte (bár nem is szeretnék ilyet kapni, mert nem papucs, pincsi akartam lenni, hanem komolyan társat kerestem). Erre jutottam sok év netes társkeresőzés után.
2014. febr. 15. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!