Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól teszem ha már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem ha már nem is nézek fel a facebookra, mert mindenhol azt látom, hogy a velem egykorú (28-35 közötti) férfi és női ismerősök 80%-a családos-párkapcsolatos, gyerekes, lagzis képeket töltenek fel, ami fáj nekem, hiszen a kutya sem néz rám?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
időt spórolsz, jól
2014. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A közérzeted mindenképp jobb lesz tőle, viszont ez nem oldja meg a problémád. Sőt, mivel láttad már ezeket a képeket, ezért a rossz érzés se biztos, hogy az FB kiiktatásával el fog múlni...
2014. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel :( nekünk ez a sors jut, ilyen dolog ez,csak annak adatik meg hogy családja legye naki különleges.
2014. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélni róla?
2014. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jól teszed, töltsd el hasznosabb dolgokkal az idődet. De egyébként ne fájjon ez neked, a te helyzetednek is megvannak az előnyei és hátrányai, és az övéknek is. A házasság sem fenékig tejfel, sokan már inkább egyedül lennének ha rossz kapcsolatban élnek.
2014. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok különleges, az a tipikus ,,megfelelően okos, diplomás", rendes, magának való, keveset beszélő, másokra többet odafigyelő mint magára típus vagyok. Ez meg egyetlen nőnek sem kell, legalábbis egyelőre. Ezt a sok elutasításból szűröm le, hogy meg is mondják, hogy nincs meg bennem az a plusz, az a férfias dolog. Még ha be is jövök 1-2 nőnek külsőre (átlagos vagyok), akkor ennél az 1-2 nél ezen szempontok alapján elvérzek mindig. Nincsenek barátaim, ezt is sérelmezik. Lassan 6 éve nem voltam nővel, ha bevallom, ezen is elkezd az összes nő rugózni, hogy ezzel a pasival bizony baj van, és hiába megfelelő lenne talán nekem, de ha más nőnek nem kell, akkor nekem miért kelljen? Hiszen nem szeretetszolgálat egyik sem. Így jobb híján maradok egyedül, nem a vallásom miatt.
2014. febr. 22. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 3 napja töröltem magam onnan. Azóta jobban vagyok :)
2014. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Okosan teszed . A FB nagyon rossz hatással tud lenni ,ha állandóan csak olyanra utal ami neked nincs . Saját tapasztalat ,hogy megkönnyebbül az ember ,ha nem látja ,nézi ,vizslatja mások életét és élményeit .


Meg persze ,ahogy mondták ,minden életformának megvannak a szépségei és nem kell magunkat másokkal összemérni .


Találj olyan dolgot ,hobbit amit szivessen csinálsz .

2014. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Túrázni szeretek, főleg tavasszal és nyáron. De egyedül szoktam, néha csapatban, ha van rá lehetőség. Naponta egyszer felnézek este facere, de mindig rossz kedvem lesz, mert szinte mindnek ki van írva, hogy van párja, sokaknak már gyermeke is. Nekem meg ,,csak" macskám van az albérletben.
2014. febr. 22. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Pár évtizede te is találtál volna párt magadnak... Valami megváltozott a társadalomban
2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!