Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet túllépni azon, ha valakinek nem olyan dekoratív nő a barátnője?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretni kell és egyből dekoratívnak látod majd!
2014. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szakítasz. ha ez felmerült benned akkor nincs más megoldás
2014. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vele jársz ha nem tetszik?
2014. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy túllépni rajta? Szereted vagy sem? Ha szereted szépnek látod a hibáival együtt. Ha nem, akkor nincs értelme túllépned rajta.
2014. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék olyan lánnyal együtt lenni aki nekem nem tetszik, nem is értem ezt az egészet.

Oké, hogy mindenkinek más az ízlése, és ami neked szép, az nem biztos hogy nekem is, de az hogy még a saját barátnőd neked se szép... Hát az durva azért.

2014. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!