Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire "várjátok el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire "várjátok el" a lánytól, h ő is keressen titeket az ismerkedési stádiumban?

Figyelt kérdés
Egy olyan esetre gondolok, h facebookon beszélgettek már jóideje, és sor került a találkozásra is, már volt 2-3 talitok. Gondolom inkább ti, fiúk keresitek a lányokat. De mennyire várjátok el, h a lány is írjon nektek facen, ne mindig csak ti? Kort is írjatok lécci :)
2014. márc. 7. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már semmit nem várok el egy lánytól.
2014. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16/F régebben használtam facet akkor mindig ők írtak rám
2014. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha már járásról van szó, akkor ugyan olyan szinten. de ha még csak ismerkedés, akkor is keressen. egyszer én egyszer ő
2014. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyaránt az ismerkedés és járás időszakában is alapelvárás nálam, hogy ne csak én keressem önszántamból, hanem ő is. Azt hiszem, nem olan nehéz teljesíteni ezt olyan emberrel szemben, aki szimpatikus nekünk, akivel jól érezzük magunkat.
2014. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
legalább annyira mint én őt.
2014. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvárom nagyon is de csak annyit hogy érezzem az érdeklőd3st..


Ha rámír hogy Szia milyen napod volt,az bőven elég.

18/F

2014. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is elvárom,ha már sokszor kerestem,ráírtam,beszélgettem vele.22/f
2014. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azta, nem gondoltam, hogy ilyen válaszokat kapok, de ennek most örülök, mert az a felállás van nálunk, hogy folyton Ő írt nekem, én csak ritkán, most meg szerintem mindketten azt várjuk, hogy a másik írjon... :D De a válaszokból "erőt merítve" akkor írok én neki és nem fogom cikinek érezni, hogy lányként én keresem Őt. :) Köszönöm! Azért jöhetnek még válaszok nyugodtan.
2014. márc. 7. 23:44
 9/14 anonim ***** válasza:
mi az, hogy ciki??? ciki ha érdeklődsz utána? mert most ezt mondtad. vagy tényleg van, aki így gondolja? szomorú vagyok...
2014. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9., én a barátnőimtől ezt kaptam, h a fiú keressen mert különben könnyen kaphatónak fogok tűnni. Amit egyébként már lehet mire alapozni, mert nemrégiben volt egy srác, akivel "egyszer Ő, egyszer én" elven írkáltunk egymásnak, és találkozás után mikor ráírtam szépen lerázott... Persze ez csak egy eset volt, de azóta ritkán írok én fiúknak.
2014. márc. 7. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!