Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mitől van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mitől van az, hogy bizonyos lányokat rengetegen körberajongtok (nem is feltétlen a legszebbeket) és valakiről pedig tudomást se vesztek?

Figyelt kérdés

Mert szerintem mindenkiben ugyanannyi szerethetőség van, mégis van az a 2 lány egy társaságba, akikért mindenki odavan, pedig annyira nem is csinálnak semmit.

És az plusz pontnak számít, ha valakiért több srác is odavan?



2014. márc. 8. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

A végét fogtam meg: NEM. Személy szerint mindenkiről

egy független véleményt alkotok. Lehet egyezik a vé-

leményem a többségével, de lehet nem.

És igaz, bárki meg lehet szeretni, csak kérdés, miért

vannak oda érte? Külső? Ahh, abból már megjöttünk, a

legjobb külsejű "nők" általában kukacos alma. Nagyon

kis számú kivétel van (és persze ezen minden magát jó

nőnek mondó felhasználó fel fog háborodni... :))

2014. márc. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az lehet, de szerintem te se vennél észre engem, sőt, szerintem olyan megalázást kapnék tőled, ha kezdeményeznék nálad... Nem hiszem, hogy el tudnál engem képzelni magad mellett.
2014. márc. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2: Mi az oka ennek az alacsony önértékelésnek?
2014. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3. Ha tudnám, mitől van, már megoldottam volna.
2014. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy hozzáállás, de ez sok esetben kevés.

Viszont ne úgy állj hozzá, hogy "elcseszi a napom",

hanem hogy "lesz&rom" ha nem jön be. Jobb eredménnyel

zársz, hidd el :)

2014. márc. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt fordítva is kérdezhetném... 23 évig észre sem vettek, pedig mindig normálisan bántam mindenkivel.
2014. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem is akarom én ezt az egészet...
2014. márc. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most jön a valóság:

Nem vagyok egy dávid-szobor, Alain Delon és társai,

viszont olyan (mind külsőleg, mind belsőleg) nők

keresik!!! a társaságom, hogy mások már rég össze-

sz@rták volna magukat. Viszont van valami a múltamban,

amin - bár túltettem magam - nem teljesen sikerült le-

zárni, ezért mindenkit eltolok magamtól, aki egy kicsit

is közelebb akar kerülni hozzám baráti viszonynál.

Ban érzékem a nőkhöz, megbecsülöm őket, érzik is mind-

ezt, de az agyam is megvan, hogy leszelektáljam a

túlnyomó többégét :)

És igen, 30+ egyedül vagyok, de perpillanat nekem is

megfelel ez a szitu.


És elnézést az offért.

2014. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#2 Az a Par*** (gyalog) aki megalázott, mert kezdeményeztél, az nem volt méltó hozzád. Szerintem csak nagyon kevés ilyen "valami" van. Fel a fejjel, még nincs veszve semmi. Azért kezdeményezzél ám! A mai fiúk olyan gyávák, hogy én szégyellem magam.
2014. márc. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valaki megbántott. Nézd, ez őt minősíti! Te ne engedd, hogy emiatt kevesebbnek lásd magad, mint aki vagy! Te légy elégedett magaddal, ne másra hallgass! Főleg nem olyasvalakire, aki bántani vagy megalázni akar.

Személy szerint nagyon kedvelem Audrey Hepburn-t és van két kis "okosság", amiben nagyon egyetértek vele.


"Hiszek a rózsaszín világban. Hiszem, hogy a nevetés a legjobb kalóriaégető. Hiszek a csókban, lehetőleg sok csókban. Hiszek abban, hogy erősnek kell lennünk, mikor úgy tűnik, hogy minden rosszra fordul. Hiszek abban, hogy a boldog lányok a legcsinosabbak. Hiszek abban, hogy a holnap egy újabb nap! Hiszek a csodákban."


"A férfi, aki vonz engem, lehet magas vagy alacsony, szőke vagy barna, jóképű vagy kevésbé jóképű. A vonzó külső egymagában nem feltétlenül van hatással rám. Ha egy férfi rendelkezik azzal a meghatározhatatlan tulajdonsággal, amelyet nem tudok másként hívni, mint "melegség" vagy "vonzerő", akkor jól fogom érezni magam mellette."


Mosolyogj sokat és hidd el, hogy nem mindig az az igazi drágakő, ami fényesebben ragyog. Látszólag... ;)

2014. márc. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!