Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ehy lány msn-en beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ehy lány msn-en beszélünk kb1 hete és még soha nem taliztunk élőben küldtem magamrol képeket neki és nagyon bejövök neki és elhivtam moziba az előfordulhat hogy élőben nem fogok tecceni neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
1 hét alatt nem ismerhetett meg téged,lehetséges hogy nem fogsz neki tetszeni.
2009. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
MSN-en mindenki más mint valójában. Elsülhet a dolog balul is. Szerintem ne bízd el magad az első randin, ismerkedjetek, beszélgessetek élőben, de nem sokkal több.
2009. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, msn alapján ne számits semmire, menj oda a lehető legtisztább fejjel, "előitéletek" nélkül (ugyértem hogy ne gondolj arra se hogy hú biztos összejövünk meg arra se hogy áhh ugyis kudarcbafullad, valahogy semlegesen kéne, talán)
2009. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!