Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy egyedül félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy egyedül félek, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Átlagos 18 éves srác vagyok,helyes vagyok és izmos meg vicces,elvüleg jó party lennék,de valahogy sose jön össze amit szeretnék. Ha bepiálva udvarlók egy csajnak az persze összejön,de józanul nem vagyok elég tökös és mindig későn reagálok. Tegnap volt a 3 csaj aki azt mondta h bárcsak hamarabb mondtam volna hogy szeretem,3-ból háromszor elszúrtam. Részegen megnyerő vagyok és bátor,olyan mintha itt lennének a haverjaim( külföldön tanulok egy fél éve és itt nem nagyon megy a haverkodás. Mit kéne tennem hogy mindig bátor legyek,hogy változzak meg mert szeretnék néha győztes lenni. Csak a sport az ahol folyton sikereim vannak és ez már zavar...(mármint h máshol nincs)

2014. márc. 9. 13:14
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem tegnap volt a harmadik csaj akinél későn reagáltam..
2014. márc. 9. 13:20
 2/4 anonim válasza:

A gondolkodásodon kell változtatnod.

Szugeráld magadba, hogy "Mégis, mit veszíthetek?"

Hidd el, bejöhet :)

Vagy hallgass olyan zenéket, ami növelheti az önbizalmadat, pl régi Sex Action :D Nem vicc, nekem régen bejött :)

2014. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál, csak arra vigyázz, hogy ne szokj rá.
2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél mindig részeg.
2014. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!