Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet feldolgoznia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgoznia egy 25 feletti férfinak, hogy soha egyetlen nőnek sem jött és jön és be és hiába másban jó (munka, bármi), a nagybetűs férfi szerepben megbukott, holott ki sem próbálhatta magát sohasem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha még ki sem próbálta magát, hogyan bukhatna meg? Majd utána sírjon, ha már kipróbálta ezt és azután nem kell a nőnek. Előre sírni? Van még idő elérni bármit is. :)
2014. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogy a rákba tudtok így kérdést kiírni? engem a büdös életbe nem enged tovább ha a megjegyzéshez nem írok valamit.


Vagy ez a szerelem -szex kategóriában máshogy van?

2014. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem feldolgozni kell, hanem tapasztalatot szerezni.

Nem a neten sírni hanem elmenni csajozni, nem zokogni a bukáson hanem felállni és újra megpróbálni, mert egy hasonlóan magát szerencsétlennek gondoló nőbe előbb utóbb belebotlasz és összejöttök.

2014. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25 évesen még ne írja le magát.
2014. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

,,Ha még ki sem próbálta magát, hogyan bukhatna meg?"


Pont erről szól az egész, hogy 23 nő utasította el 4 év alatt és már nem akar kezdeményezni, mert minek...Így nem tudja magát kipróbálni 28 évesen.

2014. márc. 14. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2014. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted? Volt egy egy éjszakásom 19 évesen. Ennyi, az is részegen. Semmi több, sajnos.
2014. márc. 14. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:

szard le

én már rájöttem ilyen nők miatt nem érdemes búslakodni

van sok más dolog ami kárpótol helyette

2014. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

rbanc mind csak addig vag yjó náluk míg adsz

kár időt vesztegetni rájuk

tapasztalat

2014. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De miért riban.ok? Nem tudom milyenek, mert soha nem volt még párom, de azt tudom, hogy elég rondán utasítottak el mindig. Nem kellene pedig, ne vagyok egy rossz ember, egy iszákos, tróger alak, aki ezt érdemli.
2014. márc. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!