Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy rávegyünk egy olyan férfit egy kapcsolatra, aki nem akar kapcsolatot? 24/N

Figyelt kérdés
A "barátom" nem akar tőlem semmi komolyat, azt mondta, hogy nagyon kedvel, gyönyörű vagyok és imád velem szexelni, de ő nem tud/nem mer/nem akar nekem komoly kapcsolatot ígérni, mert egyrészt nem rég összetörték a szívét, másrészt lehet, hogy nemsokára elköltözik Németországba. Azt mondta, hogy ha nekem ez így fáj, vagy úgy érzem, hogy később fájna a szakítás, akkor legyünk csak barátok. Én szintén nagyon kedvelem őt és jó a szex vele, szóval azt mondtam, hogy folytassuk. De én nő vagyok és nyilván titkon azt remélem, hogy hosszú távú lesz, ami köztünk van. Mit tudok tenni, hogy tényleg az legyen? Jelenleg azt a taktikát folytatom, hogy keveset keresem, nem irkálok neki, nem hívogatom, szóval nagy szabadságot kap tőlem. De így is heti háromszor akar kb. találkozni, ami szerintem nem kevés. Olyankor főleg szexelünk, vagy sétálni megyünk, vagy főzünk valamit. Szerintetek mik a kilátások? Van rá esély, hogy belém szeret? Egyáltalán miért nem akar tőlem komolyat, ha ennyire kedvel és a szex is jó?
2014. márc. 16. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem szeret téged, csak jó vagy szexre. Reménytelen.
2014. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon naív vagy. Ha többé nem dugnál vele, hirtlen eltűnne mellőled, ez a "nem akarlak megbántani" csak egy nagyon udvarias formája volt a "puncidon kívül más nem kell tőled" elutasításnak. Csak az idődet pazarlod vele, de ha nem hiszel nekem, akkor próbáld ki, amit az elején írtam, mondd neki, hogy többé nem fekszel le vele, legyetek csak barátok, szex nélkül és nézd meg, hogy azután még hányszor fog téged keresni...
2014. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemár, hogy taktikázva akarod megnyerni magadnak. Csa kszexre használ, mert jó veled a szex. Ennyi. Kevés, mint jeltolmács a vakok olimpiáján.
2014. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak szexre kellesz neki.. Mert jo veled a szex, es nem akar parkapcsolatot.. Csak szexre hasznal...
2014. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LoL. Újabb remek példája a női logika megcsillanásának.


Pasi dugja 2 naponta, majd a csaj megkérdezi, hogy miért nem akar kapcsolatot? LOL


miért is akarjon kapcsolatot, gondot a nyakába, ha ezek nélkül is szétteszed neki a lábaidat????

2014. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért az sem normális, hogy a férfiak mindenre csak a szexért hajlandóak. Ezek szerint a párkapcsolat csak egy szükséges rossz, amit a pasik bevállalnak, hogy biztosan legyen szex bizonyos időközönként? Szép!

Amúgy miért akarna? Mert mondjuk egy kedves lány vagyok, aki szeretetet és törődést is adhatna neki, nemcsak a punciját. Mondjuk ezért.

2014. márc. 17. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!