Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasik nem kapnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik nem kapnak meg szexre egx kiszemelt lányt, miért kezdik el utálni?

Figyelt kérdés

Olyan környéken lakok, ahol a korosztályomban alig van lány és rajtam kívűl az a 2-3 évek óta párban. Szóval vagyok én és jó 4 utcányi fiú. Gondolom ebből adódott, hogy időnként leszólított 1-1 az utcán, hogy ismerkedjünk.

Nem utasítottam el őket és direkt olyan programra mentem velük (séta, piknik, horgászás) hogy még csak az se legyen, hogy költsenek rám. Az elején megmondtam, hogy nem kell pasi, nem kell szex, csak jó lenne ha lehetne valakivel dumálni.

Aztán 2-3, haveri minőségű (szerintem) találkozás múlva ezt olyan szépen elfelejtették. Mi több, ők voltak halálosan megsértődve, amiért bepróbálkoztak és el lettek utasítva. Utána nem köszöntek, rosszakat mondtak a hátam mögött stb.

és nem vlsz hogy egy dugásnál komolyabbat akartak volna ugyanis baromi ronda vagyok. Szóval ezért minek így megsértődni, a város más részeiben több csaj van,találnak ott könnyen.

Azóta, mióta összejöttem egy sráccal (ő nem nyomult és el volt könyvelve b..inak, meg akinek soha nem lesz csaja) azóta mégjobban utálnak, a saját testvére is utál, aki szintén próbálkozott és elhajtottam (és később ki is derült, hogy jól tettem mert csak szexet akart).

minek izélnak csak ezért, hogy nem kaptak meg ha tényleg nem vagyok egy nagy szám, mégcsak fontos ember sem, egy csúnyácska uncsi csaj vagyok.


2014. márc. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel...
2014. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legnagyobb sérelem a visszautasítás. Ezt nem lehet mosolyogva viselni.
2014. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem kapták meg, amit akartak és ilyen ovis módon kezelik a problémákat.
2014. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy férfi sem tudja elképzelni, hogy egy nőnek nem elég jó.

Úgy érzik alanyi jogon jár nekik minden szép nő.

Amikor megtapasztalják, hogy ez nincs így akkor megsértődnek...

2014. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csalás az egész!
2014. márc. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!