Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn az összes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az összes lány miért nem ír már vissza, ha elmondom, hogy földművelésből élek?

Figyelt kérdés
Van rendes munkám is, hétfőtől péntekig, de egész szombatot a kertben töltöm, mert nagyon nagy kertünk van, tele gyümölcsfákkal, óriási veteményessel. Mindig azt írják, hogy az nem lehet túl jó, meg túl könnyű, ők ezt nem is szeretnék csinálni soha. D mind ilyeneket ír, vagy pedig semmit sem. Mintha bűzlene nekik a munka, vagy nem tudom. Pedig hótt átlag lányokkal szoktam beszélgetni, nem ez a nagyvilági nő, ahogy látom.
2014. márc. 27. 07:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát a mai nők többségének számít milyen munkád van. Sőt még ha barátnők között beszélgetünk és elmondom hogy kertésznek tanultam is lesúlytóan néznek mintha ez valami bűn lenne.

Szerintem jobb ha élőben ismerkedsz. Vagy ne írd meg nekik csak hogy dolgozol.

2014. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Valahogy nem szeretek már ezeknek a falusi lányoknak sem írni már (pár mondat után kiderül, hol él és mit dolgozik), mert 95%-ukról mindig kiderül, hogy nem az a régi falusi nők már ezek, mint a 70 es, 80 as években (én 27 vagyok, de tudom milyen volt akkor)és valahogy ez a 95% is felkapaszkodni akar csak és ha érzi, hogy apasi nem az a bankár típus (esküszöm, hogy mindig ezt érzem), aki majd viszi-ide oda minden hétvégén a pesti, külföldi éjszakákba, akkor már fáj nekik visszaírni. Mintha a megmentő herceget várná a legtöbb a társkeresőn. A többi lány meg alapból ilyen, legalábbis a legtöbb, hogy ők nem a ,,kiemelést várják" hanem a szinten tartást, hogy olyan legyen a pasijuk, mint ők, nagyvilági, bulizós alak. Hol vannak a kivételek?
2014. márc. 27. 07:49
 3/20 anonim ***** válasza:

2.-dik vagyok

Nagyon ritkák már az olyan nők, akik nem azt akarják hogy eltartsák őket. Engem fiatalnak mondanak, tény hogy az is vagyok,de engem a szüleim arra tanítottak hogy ha elakarok érni valamit dolgozzak meg érte. Vannak még ilyen nők csak nagyon keresni kell őket, de társkeresőn nem hinném hogy ilyenre bukkansz.

2014. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz az ilyen nőkkel. Aki èletében nem dolgozott még annak fogalma nincs arról hogy mi a munka, mennyit kell az embernek a megélhetésért dolgozni. Én hiába városi vagyok de mióta kiköltöztem a külvárosba be se megyek a kertből....munka után kikapcsol, ellazít a sok kerti munka. Soha nem szégyelltem és aki ezt lenézi azzal nincs is miről beszélnem. Nem ez határoz meg egy embert, én tisztelem és becsülöm azokat a férfiakat akik tudják hogy mi a munka, vannak céljaik, terveik és nem restek ezért kemény munkával megdolgozni :)
2014. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szuleim csinaltak ezt,hetfotol pentekig munka,hetvegen is guriztek mint az allat a kertben,soha nem utaztak sehova, mert a kert..... en nem szeretnek ilyen eletet. Szeretek dolgozni, de nekem kell pihenoido es hogy hetvegen feltoltodjek.A masik ami nekem eszembe jut ilyenkor, hogy nem egy ingyen cseledet keres-e akit be lehet allitani hetvegen kapalni.
2014. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most nezem a tobbi valaszt, engem nem kell egy ferfinak eltartani, se az ejszakaba jarni bulizni, csak hetvegen nem akarok napi tobb orat hajladozni, hanem olvasni,kirandulni,stb..
2014. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ird azt, hogy foldbirtokos vagy.
2014. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Ne ilyen oldalon ismerkedj, mert ott altalaban a szemetet hordja ossze a szel. Ott tipikus potyaleso nok tanyaznak. Jarj el mezogazdasagi, agrar expokra, ott vannak fiatal nok is es eloben konnyebb. Meganbyi novel dumaltam mar, akik komolyan erdeklodnek a foldek irant, agrarkepzesre mentek tanulni.
2014. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Beviz Elek ***** válasza:
70%

Sajnos erre "fejlödik" a világ. Régen olyan férfit kerestek a csajok, akik anyagi biztonságot adnak, lesz kecó, stb.

Ma olyat, aki elviszi mindenhová és bebizonyítja hogy felhötlen szórakozásból áll az élet.


Sajnos hasonló okok miatt lett vége nemrég egy több mint 3 éves kapcsolatomnak. Én a keresetemet félreraktam, teherautóra jogsit csináltam, másik kocsit vettem, rakom félre házra, stb. A volt barátnöm félrerakott annyit, amennyi hirtelen kell (kocsijára biztosítás, súlyadó, telefonszámla stb), a többit pedig elszórakozta, mert "élni kell".

Kocsija is csak azért van, mert én az elözöt nekiadtam.

2014. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen. Egyesek emberkék ezt máshogy látják...sajnos. Nekünk is vannak nem kis földterületeink. Akik szerint ez ciki meg hasonlók...hát nem irigylem az értékrendjüket. Nem egy gazdag ember ismerek, aki keményen melózik, fizikai munkára célzok. Hogy miért? Mert szereti csinálni. A lusta embereket rühellem... Persze vannak olyan emberek, akik irodában dolgoznak stb., jól keresnek. Nekik nincs szükségük ilyen típusú megélhetésre. Ezzel nincs is gond...míg másokat nem néznek le ezért. Bár aki értelmes embernek vallja magát, ilyet sosem tenne. Eszet kaptunk, használjuk!
2014. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!