Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Megfogjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Megfogjam a kezét, vagy lesmároljam?

Figyelt kérdés
Az eggyik osztálytársam tetszik nekem. Múltkor szakított a barátjával és én mellette áláltam ami tetszett neki de közbe lett másik barátja. Most vasárnap megyek hozzá, megkérdeztem mit csinálunk azt mondta teszünk egy sétát. Facebookon is írja hogy szeret meg fontos vagyok neki.

2014. márc. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyiket se, van barátja
2014. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda erkölcsi mintaképek vagytok ti...
2014. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd meg kávézni
2014. márc. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ginike0129 válasza:
Szia:) szerintem beszélj vele! (miután szakított a barátjával hisz ha a lány ilyen hamar túllép az ex-én akkor most sem lesz másképp:) nem tudhatod. hogy mit hoz a sors vagy épp neki nem tetszel.. A lányok nagyon nem kiszámíthatóak! Velem is volt már hasonló:) a legegyszerűbb elmondod hogy mit érzel! Ha látod rajta, hogy mosolyog és ő is érez irántad valamit akkor lekaphatod, de szigorúan csak akkor ha tudod, hogy túllépett a mostani barátján! Nem kell parázni akkor sem ha ő nem érez irántad többet barátságnál! Nagy fiú vagy túléled!! ügyesen, okosan:))
2014. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!