Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztunk kétszer, de nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk kétszer, de nem az esetem. Hogy mondjam meg neki finoman, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ír a srác azóta is, válaszolni szoktam neki, nem vagyok bunkó, de nem szeretnék tőle semmit. Minél többet megtudok róla, annál kevésbé szimpatikus.
2014. ápr. 10. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

- Figyelj, randiztunk kétszer, de nem vagy az esetem


huh elég nehéz volt , főleg hogy te is leírtad a választ :D ostoba

2014. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Számítottam az anonim tahó válaszokra, örülök hogy most is minősítette magát a felhasználóközönség :)
2014. ápr. 10. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tahó vagy sem, de tényleg így. Egyszerűen.


Randiztunk kétszer, de nem érzem azt, hogy ez működhetne. Pont.

2014. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért őszintén te mit akarsz mondani ha nem ezt? Ez lenne az őszinte
2014. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy eljátszhatod magadat is ha az jobban tetszik :D
2014. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos itt ilyenek válaszolnak, csak nem értem minek ha értelmes választ nem tudnak adni. Szerintem meg ne írj neki mert nem ez a módja találkozz vele még egyszer és közöld vele szerintem maradjunk csak barátok, ne hagy hogy jobban bele élje magát.
2014. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy úgy érzed nem illetek össze, esetleg sorold is fel a konkrét példákat, hogy mik azok benne, ami miatt te nem tudnál vele együtt lenni. Ez nem sértő, nem bántó, mivel nem úgy mondod el hogy ezek negatív tulajdonságok, csak hogy neked ez nem kompromisszumképes.
2014. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!