Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétszer találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer találkoztam egy lánnyal, első alkalommal csak ölelés volt, másodszor az arcára adtam puszit, mennyi esély van rá hogy barát zónába kerülhettem?

Figyelt kérdés
van olyan ismerősöm aki azt mondta hogy szerinte jó ez így, van aki szerint lehetett volna csók is. mit gondoltok erről?

2014. ápr. 13. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Barát-zóna... na cseszd meg. De rühellem ezt a szót... :D
2014. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is :D pont ezért akarom elkerülni mert eddig mindig oda kerültem :s
2014. ápr. 13. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz-igaz. Végülis, milyen gáz már, ha valaki a barátjának tart, és nem akar egyből a farkadon táncolni! Mocsok egy dolog.
2014. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok egyből szobára menni vele, csak nem akarom hogy barátnak könyveljen el mert akkor (az eddigi tapasztalataim alapján) abból nem lesz szerelem
2014. ápr. 13. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ostoba felfogás. Ha egyszer a barátja vagy, kitapogathatod a közös érdeklődési köröket, miket szeret és miket nem, mi milyen reakciót vált ki belőle, stb. A "barát-zónát" esetleg vehetnéd "tanulási-zónának".
2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát jól van :) köszi ez most biztatóbb volt :)
2014. ápr. 13. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. :) Főleg ha a lány nehezebben bízik meg a fiúkban, akkor még nagyobb esélyed is van úgy.


DE egy tipp: attól,hogy próbálsz a kedvében járni,ne változz át olyanná mint ő,mert az nem jó ha nincs önálló véleményed semmiről.

2014. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!