Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú és a jeleiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és a jeleiből ítélve én is tetszem neki viszont egyikünk sem mer közeledni és csak nézzük egymást. Mit tegyek, merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
És nem volt még senkim sem ami elég ciki 14 éves létemre de most lehet hogy ebből lehetne valami, viszont egyx fesztiválon láttuk egymást és már csak holnap tudnánk találkozni utána nem hiszem.
2008. júl. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyorsan ragadd meg a kezdeményezés jogát. Szólítsd meg valami ürüggyel és beszélgessetek valami kötetlen témáról. Ha tényleg kölcsönös a vonzzódás, akkor a srác veszi a lapot és átveszi a kezdeményezést.
2008. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minnél előbb lépned kell. Nuygodtan apró jelekből közöljed vele hogy tetszik és valamit akarsz is tőle, de ha nyíltan megmondod akkor se lessz belőle baj. Cseréljetek elérhetőséget pl telszám: msn cím. És egyáltalán nem ciki hogy 14 éves korba még nem volt senkid.
2008. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az h 14 évesen még ne volt barátod az egyáltalán nem ciki...viszont ha szeretnéd azt a srácot akk tényleg te lépj ha már ő nem képes rá...lehet h ő azért nem mer kezdeményezni mert fél h nem teccik neked és iröhögik vagy ilyesmik...menj oda hozzá szólítsd meg...cseréljetek msn címet vagy telcsi számot, akármit...vagy ha tudod mi érdekli akk meg arról beszélgess vele...vagy jelezd valai kiegészítővel h azt épp te is szereted...a lényeg h legyél kreatív és lépj ha már ő nem teszi

cupcup

2008. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ebből azt vettem le hogy csak szemeztetek. menj oda hozzá, beszélgess vele. zenéről, az ottani koncertekről stb. mert aki kimegy egy fesztiválra azzal biztos lehet ilyenekről beszélgetni. meg még sokminden másról. aztán meg elérhetőséget cseréltek.
2008. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok. nekem is tetszik 1 pasi. ritkán találkozunk(vagy már lehet, hogy sose)...legutóbb elszalasztottunk 1 csókot is. utólag bevallotta, hogy nagyon kívánta volna, ahogy én is. na de mind1, hagyjuk a sztorizgatást. tehát kezdeményezz bátran, nem ciki, hogy lány létedre kell kezdeményezned. és az se ciki, hogy nem volt még senkid, mer nekem se :D
2008. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki ha 14 évesen nem volt senkid.

kezdeményezz. csak az első lépést kell megtenned.

2008. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!