Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nőnek miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért az jelenti a szikrát egy pasi iránt, ha tudja, hogy annak sok a haverja, sok csajjal van együtt stb? Aki nem ilyen és mindig egyedül lófrál, de nem hülye és nem is annyira ronda, az irányába miért nincs szikra?

Figyelt kérdés

,,Pár évvel ezelőtt megismertem egy csajt,kb. 1 hónapon keresztül találkozgattunk. Nagyon tetszett,de elküldött azzal,hogy ha rám néz,nincs meg a szikra. Elfogadtam. 2 hét múlva meglátott egy másik lánnyal az utcán és aznap este rámírt,hogy most már van szikra!Aha...Női duma.Kamu!"


Száz meg száz ilyen kommentet olvasok, lehet van alapjuk. Szerintem az a nő, aki nem azért szereti a nőt, amilyen alapjában véve jellemileg (hanem mert sok a haverja, meg sok nő odavan érte) az igencsak megérett egy kis szikragyújtásra az agyában, szó szerint (bocsi, de igaz).


2014. ápr. 16. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:

,,nincs meg a szikra” - sokakkal ellentétben, még ha úgy is tűnik néha, én nem fogom mindezt a külsőségek kontójára. Ez az egész - az igazán jóképűeken kívül - többet jelent külsőségeknél, ill. nem ugyanazt jelenti.


Hogy is mondjam... kisugárzás, stílus, stb. Persze (naná!), hogy szerepet játszanak benne a külsőségek, de olyan egyéb dolgok is, amelyek felett nem bírsz felügyelettel (hang, hangszín, hanghordozás, beszédmodor, integrálódott gesztusok, hangnem, kifejezésmód, öltözködés, stbstbstb).


Jah, a lerázós szövegek, hát totál tipikus. Nem veled van a baj... nem a bús lófaszt nem, csak nincs gerince a szemedbe mondani.


Szerintem is erőltetetett az efféle indíttatás (akkor inkább olyasmit csináljon az ember, amit élvez is, még ha nincsenek is a közelében csajok).


Evvan, van aki szopóágra születik, oszt élete végéig szopik, van aki nem annyira, van aki picit sem. Isten tervez, ember végez."

2014. ápr. 16. 20:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azért a lóf.. szóért, csak másoltam, nem én írtam.
2014. ápr. 16. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Most akkor tulajdonképpen azért vagy felháborodva, mert gyenge szociális képességeid vannak, és nem tudsz csajozni? Meg kell tanulni, és neked is szerencséd lesz.
2014. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard megfejteni a "miérteket". Kezeld tényként, és cselekedj ennek tudatában. :)
2014. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki egyedül járkál és nem olyan helyes arról a lányok többsége azt gondolja h egy lúzer. A lány meg azért érezte azt a szikrát mert, meglátott azzal a másik lánnyal, arra gondolt elveszíthet, olyan se veled se nélküled izé lehet.
2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!