Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire rossz itthon a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz itthon a helyzet még mindig (2013 as a cikk, úgyhogy releváns még mindig) anyagiak terén? Hogyan lehet csajozni ha én bruttó 220 ezer ftot keresek? Felesleges?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 19. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátom bruttó 0 forintot keres, mégis van barátnője. Érdekes, nem?
2014. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ő még csak 18 éves és akkor még lehet így csajozni. De én 28 éves vagyok a közszférában dolgozok ennyiért diplomával.
2014. ápr. 19. 20:16
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
90%
Jajjj hagyjátok már ezt! Mikor lesz az, h a saját sikertelenség nem a másikra, nem az anyagiakra, nem a télapóra lesz fogva, hanem magunkba nézünk?!
2014. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, én havi 130-150 e Ft-ot keresek mégsem volt ez probléma sosem csajozás tekintetében.
2014. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő 22. Ha 28 éves korában 200.000 ezret keresne az tökéletes lenne. De ha kevesebbet fog - kit érdekel? 28 évesen én fogok 250-300 ezer körül keresni, szóval nem fogunk éhen halni akkor sem, ha ő csak maximum egy 100-as hoz a konyhára...


Valószínűleg nem az anyagi helyzeteddel van a baj.

2014. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két opciós a dolog.Első, hogy a saját társadalmi rangodon belül keresgélsz,másik pedig,hogy várod amíg a fizetésed az elképzelt jólétet eredményezi.

P.S felnőttek azok az egyének akik szembe mernek nézni a realitással

2014. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a volt párom 100.000ft-ot keresett + Erzsébet utalvány, stb, osszesen 150.000ft korul jott ki.. és nem zavart, mindig elhalmozott apróságokkal (már nekem volt kellemetlen, tobbszor mondtam is neki, hogy ezt nem engedheti meg), virággal, figyelmes volt..

úgyhogy szerintem a 220.000ft-al simán tudsz csajozni =)

2015. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!