Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak egyedül lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak egyedül lévő lányokat érdemes megszólítani?

Figyelt kérdés
Csak mert ritkán vannak teljesen egyedül... :)
2014. ápr. 22. 21:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz, csak idegesítettek néha a töketlen, idióta alakok. :) De már nem gond.

Amúgy az, hogy azt szűröd le a kommentemből, hogy én panaszkodom azért, mert egyedül voltam, elég nagy primitívségre vall. Csak arra céloztam, hogy az az elmélet, hogy minden egyes minimum átlagos nő foglalt, baromira nem igaz, nálam is volt lehetőség próbálkozni évekig. Aztán lett is, akitől szívesen vettem. ;)

2014. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Noydra ***** válasza:
62%, te annyira fogalmatlan vagy, hogy az iróniát sem érted? :D
2014. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

" Ha imádtad ezt a hozzáállást de most meg címeres ökörnek tartasz ezért mást akkor mi a francról beszélsz?"


Tudod, hogy mit fejez ki az idézőjel? Kész röhej úgy beállítani, mintha én lennék a h.ülye, mikor nyilvánvaló, hogy te vagy az...

Segítek: NEM TETSZETT ez a hozzáállás, és nem küldtem volna el mindenkit.

2014. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
jó félreérettem az idézőjeles dolgot. máskor legyél egyértelmű. senki sem hozta fel, h te panaszkodtál. tanulj meg szöveget értelmezni mert ez így nagyon elégtelen,.
2014. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
látom, hogy ma is tombol a h ülyeség. és jah, pár év egyedüllét is sz ar tud lenni, férfiként mondom. attól még, hogy neked vszeg sosem volt senkid kedves 74%-os, más még nem lesz rögtön könnyebb helyzetben attól, hogy neki már volt, és nem, igazságtalanság sincs a dologban :P
2014. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, csak az egyedül lévő fiúkat érdemes megszólítani
2014. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"máskor legyél egyértelmű."


Rajtad kívül mindenkinek az volt. És engem te nem fogsz felszólítani semmire, mert nem vagy olyan helyzetben. :)


" Pár év egyedül? De rossz lehet neked."


Ebben benne volt a gúny, ezzel degradálja azt, hogy egyedül voltam évekig.


" tanulj meg szöveget értelmezni mert ez így nagyon elégtelen,."


Nyilvánvaló már, hogy a szintem alatt vagy csaknem minden szempontból, így ha folytatod ezt, csak magad égeted.

Minden kicsit is értelmesebb ember látja, hogy te vagy az, aki nem tudja értelmezni, amit a másik leír, és nem az én fogalmazásommal van a baj, hanem a te képességeiddel.

2014. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
17: lehet hogy egy zseni vagyok, csak neked kreténül jön át. én vigyáznék a nyelvemre. még beégethetlek te némber.
2014. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Noydra ***** válasza:
Ennyi ésszel te a tükörképedet sem tudnád beégetni.:D
2014. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, nem mész vele semmire, mert iszonyatos kevés vagy te hozzám.
2014. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!