Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit tegyek azért hogy ne utasítson vissza és azért hogy járjunk? Hogyan viselkedjek ha vele vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és van egy lány,akivel nagyon jó barátok vagyunk.A környezetünk folyton azt hiszi hogy járunk de sajnos nem így van.Köztünk soha nem volt szó arról hogy mi lenne ha járnánk mivel a lány csak nagyon jó fiú haverjának tart én viszont szeretnék járni vele csak sajnos az az igazság hogy nem tudom hogyan mondjam el neki és attól félek ha elmondom akkor nemet mondd:(

A lánnyal sok időt töltök és nem zavarja az sem ha sokat kell lennübk kettesben.

Még annyit rólam hogy nem vagyok túl szép de a lányt ez soha nem zavarta



2014. ápr. 24. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. A barátságnak már amúgy is lőttek, mert te szerelmes vagy. Ha nem tetszel neki, akkor el fog utasítani, de hát ilyen az élet.
2014. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tudtára adni,hogy te többet érzel iránta,de csak apró dolgokkal,hogy ne érezze letámadásnak.Vagy pedig mondd el neki,hogy mit érzel,beszéljétek meg.Talán ez lenne a legjobb..
2014. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A lánynak ékszert adtam a szülinapjára szóval szerintem sejti hogy picit többet érzek iránta mint barátság...

Sajnos nincs elég bátorságom ahoz hogy nyíltan beszéljek vele mert félek hogy elutasít és én biztosra akarok menni

2014. ápr. 24. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Legföljebb megmondja,hogy ő csak baràtjaként szeret.. Attól még azok lehettek utána.Ráadásul ha nyíltan megmondod neki hogy mi a szitu,akkor látni fogja,hogy bàtor vagy,őszinte vagy vele.Ha szeret téged egy kicsit is,nem fog eltaszítani magàtól,és neked is jobb lesz utàna..
2014. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem élném túl ha nemet mondana mert nagyon szeretem:((
2014. ápr. 24. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem lenne jobb tisztázni a dolgot?Így egyre rosszabb lesz,hidd el..

Persze ahogy gondolod,tégy úgy,ahogy jónak látod.

2014. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha most elmondanám neki hogy szeretem kidobna de ha egy kicsit udvarolnák neki akkor nem.Sajnos ezt nem tudom hogy hogyan csináljam
2014. ápr. 25. 18:05
 8/8 anonim válasza:
gyűjts erőt,és hivd el randira,(na csak úgy ahogy irtad hogy kettesben vagytok mindig hanem szószerinti randira!!!)ha minden jól megy akkor nyert ügyed van.
2014. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!