Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második randin fizethetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randin fizethetek én? Vagy az a férfi dolga? Vagy mindenki a magáét fizesse?

Figyelt kérdés

Azt beszéltük meg,hogy második randin elmegyünk sétálni,de én szeretném,ha felmennénk egy kilátóba is (mivel ő nem ismeri a várost,ott még biztosan nem járt,és gondolom tetszene neki).

Első randin kávézóban voltunk,akkor én javasoltam,hogy oda menjünk,de ő fizetett.

Csak nem szeretném,ha azt hinné,hogy azért viszem fizetős helyekre,mert ki akarom használni anyagilag.Ezért gondoltam,hogy most én fizetem a belépőt.

24/ L


2014. ápr. 27. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki fizeti a sajátját, ez így lenne korrekt:)
2014. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemmel úgy volt, hogy az első randin mindent ő fizetett, a másodikat én. A harmadikon vett nekem kókuszlikőrt, mert ünnepeltük hogy végeztem a záróvizsgákkal. (arra az évre)


Aztán szex volt:D ezek után már az fizetett akinek épp volt pénze, vagy közösen.

2014. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!