Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában én írok rá, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában én írok rá, de csak, hogy megkérdezzek tőle valamit. Ő erre mindig válaszol, de ő is kérdez és utánna elég sokáig elvagyunk és egyszer csak nem válaszol és később ír kb.2-3 óra múlva ez jelenthet valamit? Már többször is előfordult.

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen , azt hogy leszarja a fejedet ha még annyira se méltat , hogy szóljon hogy pár óra múlva jövök.
2014. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
éppen sír a gyerek, vagy hazajött az asszony, vagy éppen süt főz, vagy kiment füvet nyírni, vagy jöttek hozzá az uzsorások, vagy szimplán csak sz***arik rád ja :)
2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszat jelent,le sem merem írni.
2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... múltkor elég sokat együtt voltunk táncoltunk ,ölelkeztünk ,dumáltunk meg minden szóval nem tudom mivan!
2014. máj. 4. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,azt,hogy nem tud állandóan a számitógép előtt ülni és más dolga is akad.Ha válaszol akkor nincs min aggódnod.
2014. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, én írok rá az illetőre de ő is érdeklődik irántam, jókat beszélgetünk:) De ő is ilyen.. egyszer csak eltűnik és 2-3 óra múlva jön vissza, de ír és folytatjuk tovább..:D Nem tudom mire véljem, de különösebben nem zavar, mondta h sok dolga van mostanában.
2014. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem ír semmit ,hogy merre megy meg ilyesmi..
2014. máj. 4. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálom érthetően megfogalmazni, de nem biztos, hogy menni fog :D

Szóval az egy dolog, hogy te úgy veszed, hogy akkor ti most beszélgettek, és te ott ülsz, és épp az a dolgod, hogy beszélgetsz vele, de ő ezt nem így veszi. Ő valami mást csinál, és közben beszél is veled. Így amikor lelép, nem az van a fejében, hogy hú most akkor lelépek, és vége a beszélgetésnek, hanem ő is úgy veszi, hogy te is valami közben beszélsz vele, így tök felesleges elköszönni, mert amúgy sem várod, hogy írjon.

Velem is szokott hasonló lenni. Ha viszont tényleg benne vagyok a beszélgetésben rendesen, akkor szólok, hogy el kell mennem, mert dolgom van.

2014. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Àltalában több mint egy órát beszélünk! Tegnap az egész napot átbeszéltük.
2014. máj. 4. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakadozik a mobilnetje.Ne gondolj rosszra egyből.Ha személyesen figyelmes és kedves,akkor nem jelenti azt,hogy nem törődömségből csinálja.
2014. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!