Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok felvenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok felvenni ha "otthon" van a randi? Filmet nézünk.

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, és légyszi ne ilyeneket, hogy ne vegyél fel semmit...Szóval tetszik egy srác, voltunk vacsorázni múlt héten, sztem én is tetszem neki, de még semmi nem történt. Ma átjön filmezni. Nem akarok melegítőben lenni (pedig általában otthon abban vagyok), de nagyon kiöltözni sem, az olyan fura lenni...de nagyon kihívó sem akarok lenni, mert nem akarok vele még lefeküdni.

Köszi!


2014. máj. 9. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

vegyél fel bikinit. esetleg ne vegyél fel semmit.


Am meg LoL. Nincs valami egyszerű ruhád? Vmi farmer meg pulcsi, póló? Érted..amivel elmész egyetemre, bevásárolni, és még se lógnak ki az ikrek.

2014. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a melegitő.

Ne mutasd neki olyan arcodat ami nem valós. Otthon, az intim szférában, viselkedj úgy mint otthon. Az a cél, hogy megismerjen, nem pedig az, hogy szinésznőként eljátszd a top barátnőt, aztán amikor összejöttök jön a mackó felső/alsó. Otthon igy öltözöl mindig, azt lássa amilyen vagy otthon. Persze ne az agyon nyúlt, fakóra mosott, fagyi pecsétest vedd fel. :)

2014. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval akkor az nektek fiúk nem lehangoló, ha a lány melegítőben vár egy ilyen filmnézős randin?
2014. máj. 9. 12:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan egy fehérneműnek jobban örülne, de katasztrófa nem fog történni. Feltéve, hogy értelmes a a srác, rád kiváncsi, és nem egy kirakatbábúra. Nem fogsz mindig top módon öltözködni otthon ha már összejöttetek. Nem legenda az a férfi sirám, hogy "régen olyan csinos volt, most meg mindig otthonkában van".

Mellesleg a farmer+poló tényleg jó "átmeneti" megoldás a két véglet között. (kis estéji-mackófelső között)

2014. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidő, vagy farmer-pólóval, ami kényelmes. Semmi extra kiöltözés.
2014. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
és mezitláb, arra figyelj:D
2014. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sajna a meccset szoktam felvenni, mert ő nem szereti a focit :((
2014. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszene a melegítő.
2014. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz másik arcot mutatni ha farmer - pólót veszel fel..csak egy tökéletes átmenet. Én aztán telibszarom hogy ki mit gondol az öltözködésemről, de azért egy melegitő fura lenne egy randin, az ráér utána (persze a melegitő szexi egy nőnél btw) csak hát nah..én mondjuk nem merném megtenni. igaz férfiú vagyok szóval lehet azért.
2014. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mármint h ne nézzenek igénytelennek..ha a nő lenne melegítőben, talán meg is köszönném.:D
2014. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!