Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy tóparton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy tóparton eltöltött délután napozással, gitározással és hülyéskedéssel az randinak számít?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de engem érdekel!

Van egy lány akivel elég jóban vagyunk és tetszünk is egymásnak. El is hívtam randira és mondta, hogy eljön velem szívesen. Viszont eddig még nem nagyon volt időnk, mivel elég messze tanulunk az otthonunktól (3 házra lakunk egymástól)


Viszont a múltkor, miután megkaptam a jogsim, elmentem a szomszéd városba és amikor jöttem visszafelé, akkor láttam a buszmegállóban, természetesen elhoztam haza. Mivel gitáróráról jött, így kitaláltuk, hogy megtanít gitározni és kimentünk egy közeli tó partjára. Egész délután beszélgettünk, próbált megtanítani gitározni (nem sok sikerrel :D ) és hasonlók. Igazából mindketten élveztük az együtt töltött időt.

A kérdés az, hogy ez randinak számít vagy nem?



2014. máj. 11. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha annak számít?

És ha nem?

Mi van akkor?

A lényeg, hogy jól éreztétek magatokat. Mindig ez számít.

2014. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ó! Ez egy gyönyörű délutánnak számít. Ez a legszebb a világon.
2014. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha elektromos gitáron játszottál.
2014. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

#1 You've got the point.

#2 You've got the cliche.

#3 You've to piss off.

2014. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem életbevágóan fontos kérdés ez, csak szimplán érdekelt!

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!