Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatom?

Figyelt kérdés
van egy 18éves lány nagyon tetszik és szerintem énse vagyok közömbös neki én (15vok) juniusra beszéltünk meg "randit" diszkóba.... szeretném ott megcsókolni de még csak 1x találkoztunk akkor láttam meg és tudtam h kell nekem.... de én elég tapasztalatlan vagyok igy adjatok ötleteket?.... HELP!!! mit csináljak? akkor megcsókolhatom vagy még várjak?
2014. máj. 11. 21:53
 1/6 anonim válasza:
Azt úgy is lehet látni a lányon, ha nem vagy közömbös neki és ha nem vagy közömbös neki akkor szerintem simán megcsókolhatod.
2014. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xDD hát öcsi, nem hinném h egy 18 éves csajt be tudnál szervezni...de te tudod :D
2014. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de szerintem elküld a pics@ba.........

Most még "öreg" hozzád

Veled egykorúakkal kísérletezz!

2014. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Júniusra randi? :D De hát még csak május eleje van...! Jól be van táblázva a csajszi, ha ekkorra kaptál időpontot...:D

Na jó viccet félretéve...ez nem túl biztató...diszkóban az első randi? Szerintem ez egy "finom" lekoptató szöveg volt részéről...elvégre ha tetszenél neki, miért nem most, minél előbb akarna veled találkozni? Miért csak júniusban...?

2014. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért csak junius mert messze lakunk egymástol... szval na..:D
2014. máj. 12. 13:27
 6/6 A kérdező kommentje:
kérlek irjatok már még!!!!!!!
2014. máj. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!