Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem belezúgtam a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belezúgtam a suli legjobb csajába (ezt nem csak én gondolom róla). Az a bökkenő, hogy bár évfolyamtársak vagyunk, még szinte soha nem dumáltunk, meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lennétek ötleteitek, hogy hogyan közeledjek felé?

2014. máj. 14. 14:56
 1/7 anonim válasza:
Beszélgess vele első sorban, kerülj baráti viszonyba vele.
2014. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A suli legjobb csajának nincs szüksége egy ilyen töketlen pasira, mint amilyen te vagy.
2014. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nekem kell a suli legjobb csaja, és nem vagyok töketlen, csak nem akarok ajtóstul a házba rontani.
2014. máj. 14. 15:07
 4/7 Moszuke ***** válasza:
tényleg töketlen vagy ha innen vársz tanácsot.
2014. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagy pénzt tennék a hazaira. sajnálom, de az ilyen csajokat csak úgy felszedik. jön egy jóképű, magas jó kisugárzású srác és összejönnek. ezek így szoktak működni.
2014. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyelj!

Halgass az ösztöneidre leginkább! Mindent tegyél meg érte! Azt tedd, amit szerinted a világ legügyesebb szoknyavadásza tenne. Gondolkozz ezen, hogy mit tenne, ha eszedbejut valami, tedd meg! Ne mondj le róla! Addig szenvedj, hofy megjöjjön a gyümölcse!

2014. máj. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó igazat írt.
2014. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!