Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek illik egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik egy lányt elhívni valahova, ha személyesen még nem beszélzünk?

Figyelt kérdés

Személyesen még nem beszéltünk és online is csak 1x.

Írjátok meg légyszi, hogy elhívjam e vagy még várjak.

Meg esetleg azt is, ha elhívom mit írjak neki. :D


2009. dec. 28. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele, dumáljatok egyszer-kétszer, és ha úgy gondolod, hogy érdemes, akkor hajrá!
2009. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ha egyszer dumáltok akkor még eléggé kétséges, hogy hogy fog alakulni a helyzet, de ha már többször beszéltetek akkor egyre jobban kifog rajzolódni előtted, hogy mennyire érdemes.

Habár már jártam úgyis, hogy rengeteget beszéltünk chat-en meg Skype-on irásban is és szóban is és egymásnak udvaroltunk is, de mikor először találkoztunk az lett az utolsó is.

2009. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még kell idő
2009. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy a lány nem szeret msn-re járni :S

Ilyenkor sem érdemes elhivni például sétálni?

2009. dec. 28. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még beszélgess vele egyszer kétszer, kicsit tudd meg mi érdekli, esetleg ha van olyan program ami mindkettőtöket érdekel érdemes lenne rá elmenni, de akkor már kössétek össze egy kávéházi forrócsokival vagy egy sétával, hogy legyen módotok egymást megismerni és ne csak a program kössön le titeket.

Elhívásnál pedig lehet egy ilyen:

mondtad h szereted az xy együttest (vagy érdekel ez és ez) ami engem is érdekel, épp lesz a közeljövőben itt egy ilyen program lenne kedved velem jönni, esetleg előtte utána beülhetünk valahová/elmehetnénk sétálni.

2009. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik közösségi oldalra regisztrálva van írhatsz neki levelet.
2009. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én is voltam már ilyen helyzetbe..

Szerintem valahogy beszélj vele élőbe..:)

Aztán kérdezd meg tőle vagy msnen vagy telon hogy nem e akar kijönni sétálni?és ha azt monja h. akkor nem jó vagy fuha kkor neki van vmi..stb

akkor hagyad..mert lehet nem is tetszel neki..

nekem volt ilyen és a pasinem hagyott folyton msnen amikor feljöttem már ezért se szerettem anyira felmenni és suliba is csak köszönt de már pizzázni hivott ki nem tetszett nekem és kifogásokat kerestem..


Sok szerencsét neked;)(yn)

2009. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
meg varj egy kicsit,irjal szepeket es jokat...s ha kezd erdeklodni akkor biztos fog msn-re lepni h beszelhessen veled...de szerintem meg ish probalhatod h hivjad setalni de csak egy jo hosszu beszelgetes utan,s mond h azert hivod hogy jobban ish ismerkedjetek meg,me azert az ismerkedes szemtol szembe jobb!ES SOK SZERENCSET,DE SZERINTE LESZ IS!De meg te is gondold at a dolgot es arra is kerjel velemenyt!
2009. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!