Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők, ha egy férfi teper értük és nem ők hódíthatják meg a férfit?

Figyelt kérdés
Mostanában magányomban elég sok fórumot olvasgatok és rengetegszer azt látom, hogy a nők manapság kiszemelik maguknak a helyes pasikat (ezért van annyi magányos átlagos és ronda férfi, mert hiába próbálkoznak, akkor is a nő választ-manapság tudatosan, verbálisan is, nem csak jelekkel, és a jóképű férfi kell szinte csak nekik)a többi meg le van ejtve. Ha kell, már ők tepernek a pasikért. Egymásnak adják a 25 feletti nők a fórumokon a tanácsokat, hogy nehogy elkeseredjenek és még csak véletlenül se adjanak le az igényekből, vár rájuk a 185 centis barna, gazdag herceg. Nem szégyenlik manapság azt sem, ha a férfi munkahelyére ők járnak be koslatni, hogy a bankár férfit meghódítsák. Ezeket a példákat mindjárt posztolom.Hová jutottunk? Ezért a sok magányos férfi?
2014. máj. 17. 08:03
 1/8 A kérdező kommentje:

,,Egyenlőre nekem az is megfelel ha láthatom, és beszélgetünk... Legutóbb mikor majdnem eljöttem a munkahelyéről, ezt kérdezte: "mikor jössz legközelebb?" Hú ez jólesett... De nem élem bele magam annyira.. Elfogadom hogy nehezen megközelíthető.. Nem nyomulok mert azzal lehet hogy rosszat teszek. Próbálok kezdeményezni beszélgetést és akkor egy kicsit megindul a duma. Egyenlőre itt tartok. Volt olyan is hogy csak nekem mondta el egy bizonyos sztoriját.. Ez is haladás,talán kezd bízni bennem. Azt hiszem... remélem."


,,hát nagyon is jól. szerdán és csütörtökön is bent voltam a munkahelyén , és érzem hogy kezd bizalommal lenni irántam, és már a nevemen is szólított, igaz hogy ez most legutóbb volt, de nekem már ez is öröm.Lassú léptekkel haladunk..még a főnőke is próbál úgymond "segíteni"."


,,Valóban nagyon sok a szingli pasi manapság.Mikor én egyedül lettem a hatodik szerelem után,akkor egyszer úgy elgondolkodtam a dolgokon.Nem voltam valami vidám kedvemben,nagyon szutyok munkát végeztem,abban sem leltem örömet.Úgy alapjában véve az egész életem örömtelen volt.Arra gondoltam épp,hogy azok a férfiak akik nkem tetszenének,azok nemvalószinű hogy szóba állnának velem a társadalmi státuszom és lealacsonyitó munkám végett.Pont azon agyaltam hogy milyen férfi lenne nekem jó.Mindenképp okos kell legyen,jó humorú és magas mert az alacsonyakat nemkedvelem.Vidám értelmes akivel mindenről el lehet dumálni.Gyengéd és kedves.De ugyan hol kéne egy ilyennek olyan nő mint én?Akkor arra gondoltam,hogy akkor inkább ne legyen senkim,csak azért nem kell hogy mert egyedül vagyok vagy magányos vagyok.Nem kell alacsony köpcös kopaszodó.Nem kell iszákos ,sokgyerekes elvált.Nem kell olyan akivel nem lehet egy filmről egy könyvről eldumálni.Inkább senki nem kell,ha nem lehet olyan akit én szeretnék.Kb egy hónap mulva megismertem a párom.Akit a mai napig imádok és aki pont olyan,amilyet elképzeltem magamnak.Mint ha valaki meghallgatott volna odafent.Szinte hihetetetlen volt,mint ahogy az is,hogy vele volt először orgazmusom úgy rendesen.Szóval én azt tudom tanácsolni hogy várjatok és semmiképp ne adjátok lejjebb az álmokat!"

2014. máj. 17. 08:06
 2/8 A kérdező kommentje:
Manapság sajnos a nők vadásznak és nem helyes, tehetős férfinak kuss van, nincs erre jobb szó. A nők tele vannak előítéletekkel. Ha még 30 évesen nincs lakásod, autód, akkor nem vagy apának való. Ha nem volt 3-4 párod eddig, akkor nem vagy apának való. Ha nem dumálod ki őket a bugyijukból, hogy őket a dumáddal elkápráztatod, akkor nem vagy apának való. Sorolhatnám estig.
2014. máj. 17. 08:08
 3/8 A kérdező kommentje:
jav: nem helyes, nem tehetős.
2014. máj. 17. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az egyszerűség kedvéért nem foglalkozok azzal hogy vajon a csajnak tetszik-e hogy mennyire nyomulok. Valószínűleg úgy sem jönne össze ha nem jövök be neki úgy ahogy vagyok. (Nyilván mindig fejlesztem magam, de inkább önmagamért) egyszerűen nekem jó buli teperni a csaj után. Persze eddig nem nagyon működött, de úgyis csak egyszer kell hogy összejöjjön, nem? :)
2014. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ja. Nekem is vannak ismerőseim, akik 10 elutasítás után is tepernek ugyanarra a csajra, és hoppá, sokszor a csaj belefárad és ad neki egy esélyt.
2014. máj. 17. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan pasi teper a csaj után aki neki is bejön az nem nem probléma :D

Én nem koslatok pasi után sosem,az nem a nők "dolga".

De pl. volt,hogy egy enyhén szólva is helyes srácnak jöttem be,ő nekem mégsem.

2014. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg válaszoltad a kérdésed. De egyet értek veled.

Ez van. Ezt kell szeretnünk. Èm már a magam részéről elfogadtam, ha esetleg egyedüll kell leélni az életem, nem lesz barátnőm.

2014. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem elutasításról. :)
2014. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!