Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit nemrég óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani97 kérdése:

Van egy lány, akit nemrég óta ismerek, személyesen is sikerült egyszer beszélgetnünk, nagyon aranyos lány. Nem tudta eldönteni, hogy eljönne-e velem valahova. Nem viselkedek nyomulósan. Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
Facebookon érem el máskor sajnos, sokszor nem is ír vissza, olvasható alul hogy "Látta". De vagy 1-2 napig akkor megint ráírok megint ez. Aztán egyszer amikor van kedve akkor válaszol és akkor tudunk beszélni végre. Mondta hogy velem semmi baja. és nem tudta hogy eljönne-e velem valahova. Most akkor mi lehet a gond? Egyáltalán nem nyomulok. Ja és mindketten 16 évesek vagyunk.

2014. máj. 17. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fél, félénk, vagy esetleg más is tetszik neki, és nem tudja mit csináljon. Vagy zavarban van.
2014. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki eléggé, de még nem döntötte el, hogy adna-e neked esélyt
2014. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég nyügös.
2014. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat eddig :) Visszahúzódó típus, de nagyon jól el lehet vele beszélgetni meg hülyéskedni, csak így neten tűnik tényleg visszahúzódottabnak. Szóval lehet igaza van, hogy gondolkozik-e rajtam adna-e esélyt..bár sok ismerősöm közli velem hogy tök jól nézek ki :)
2014. máj. 17. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is olyan régen meg egy másik csajnál hasonló volt a helyzet, csak a végén az jött ki, hogy túl nyomulós vagyok és ez miatt már nem voltam szimpatikus stb és nem akar eljönni velem sehova...néha facebookon ráírtam semmi bunkóság nem volt benne tök kedves voltam, erre megkérdezem és ezt kapom...remélem nála nem ez lesz a végeredmény.
2014. máj. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!