Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi holnap help?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi holnap help?

Figyelt kérdés

Nemnagyon fogom reszletezni a temat, lenyeg, hogy elhivtam, hogy nem e jon el velem uszni egy hetvegen. igent mondot, es azt is megbeszeltuk, hogy utana beugrunk es eszunk valamit egy etteremben.

Kerdes az az, hogy miket fizessek?

Strand, Etterem, Taxi?

Sajnos muszaj lesz taxit rendeljek a vegen, mert busz itt nemjar vasarnap csak 4ig.


18/F



2014. máj. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 1. Randi akkor sztem mindent fizetned kéne. Vagy gondoltad hogy csak a felét fizeted mindennek?

Ha meg nem randi csak ismerősi közös időtöltés amiből úgymond bármi lehet akkor csak a taxit jófejségből

2014. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent neked kéne fizetne. De próbáld úgy csinálni, mintha csak természetes dolog lenne. Ha azt mondja, hogy nem akarja, hogy fizesd a dolgait, akkor meg valahogy csináld úgy, hogy "De ez nem probléma, szivesen fizetek." Viszont, ha másodjára is azt mondja, hogy de nem szeretné, akkor ne erősködj, hanem egyezz bele. A fizetős részéről nagyjából ennyit.
2014. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy termeszetesen egy csajt hivtam el XD
2014. máj. 24. 10:02
 4/7 A kérdező kommentje:
mire ezt leirtam, mar jottek is a valszok :D koszi
2014. máj. 24. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
igazából semmit nem kell fizetned, nyilván egy kedves gesztus de nem kell megvenned a csajt, ha szivesen van ott akkor nem fogja bánni hogy 1-2ezret otthagy, taxit meg semmiképpen nem fizetnék, a belépőt meg éttermet talán de ott sem feltünősködnék ezzel
2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ok hát, megprobalom csak termeszetesen, simat kerek ket jegyet, meg a kajat is csak megrendelem, es ahogy mondtak az elottem szolok, ha nagyon eroskodik , akkor hagyom :)

eletem elso randija amugy,

kene vegyek valamit talalkozasnal ?

(az már amugy eléggé levágos, hogy nem csak barati osszejovetel)

2014. máj. 24. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos mi volt a arandin??
2014. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!