Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Multkor irtam a lanynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve Davis kérdése:

Multkor irtam a lanynak aki tetszik nekem, hogy menjunk el vacsorazni de azota sem irt vissza. Mit tegyek, hagyjam beken?

Figyelt kérdés
Egyebkent mar regota ismerjuk egymast.:(
2014. máj. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj mégegyszer neki. Nem veszithetsz.
2014. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
élőszóban kérdezd meg!
2014. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar irtam tobbszor is
2014. máj. 25. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Hibák:


1. Béna, hülye vagy és nem értesz a nőkhöz. Változtass!


Részletesebben:

1. Nem élő szóban, hanem neten keresztül próbálsz nőzni. Borzasztó. Csak a nagyon béna és nagyon csúnya emberek helye a net és még nekik is elképesztően kevés sikert tartogat az egész.

2. Vacsora? Komolyan? Ez neked egy randi? Hogyan kerülsz akkor hozzá közelebb? Tudod miért viszem én inkább egy kávézóba, kocsmába, bárba a lányokat randira? Mert ott leülhetek mellé egy székre és miközben beszélgetek vele, simogathatom, megérinthetem és ezáltal még közelebb kerülünk egymáshoz. Nem egymással szemben ülünk, az érintés lehetősége nélkül. A két legborzasztóbb randihely a világon az a mozi és az étterem.

2014. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!