Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak, vagy hagyjam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak, vagy hagyjam és ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, van egy fiú, akivel kb 3 hónapja ismerjük egymást,az én legjobb barátnőm összejött az Ő legjobb haverjával, így elég sokat lógunk együtt négyesben. Sok időt töltünk együtt, kedveljük egymást ( legalábbis ez jön le, hogy Ő is kedvel engem...ki tudja) Mindig suli után szoktunk dumálgatni, játszani valamit, vagyis sportolunk, ami inkább játék. Mindig poénosan oltogatjuk egymást. Nagyon jól elvagyunk. Viszont én nem vagyok az a köszöngetős típus, eddig összesen a 3 hónapban egyszer köszöntünk suliidőben egymásnak. Észre sem vesszük olyankor a másikat, vagyis én észreveszem Őt, de direkt elfordulok, nem tudom, hogy Ő hogy van vele. A legjobb barátnőm mesélte, hogy odavan az osztálytársáért ( aki egy r*b*nc, de tényleg.. legalább 8 fiúval kavar csak a suliból) Kérdés, megéri-e így is próbálkozni és jóarckodni vele, vagy inkább ne foglalkozzak vele, maradjunk batárok és ennyi? Mit tanácsoltok?



2014. máj. 30. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányok a b.i swag meg agyngyúrt "fiúkat" szeretik a fiúk a ri.ncokat. Ki érti ezt?
2014. máj. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Ne állítsuk már be a szegény srácot úgy mintha valami nyomorult lenne azért mert tetszik neki egy "népszerű" (idézőjelbe teszem neked hogy el tudj vonatkoztatni tőle) lány a suliból. Ha te vagy az aki nem köszön a suliban meg szándékosan elfordul akkor ne a srácot okoljuk már azért hogy nem kezdeményez.

Ha én is úgy venném észre hogy a lány akivel egyébként a szabadidejében jól elvagyunk, az iskolás barátai előtt szégyell engem akkor nem megyek oda hozzá a szünetekben. ( Én erre gondolnék ha a suliban azt látnám hogy a barátnőiddel vagy és szándékosan nem akarsz észrevenni, nehogy köszönni kelljen mert akkor a barátnőid elkezdenek kérdezősködni hogy ki ez a srác honnan ismered...stb.

ennyit tudtam leszűrni abból amit írtál. Totál baromság a kérdés.. gondolkozz el rajta.

2014. máj. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a fiú a nyomorult, ahogy ezt én sem gondolom. A köszönés nem csak az én részemről nehézkes, hanem az övéről is. Nem szégyenlem Őt, ezt jól tudja, sokat mesélek róla mindenkinek. Hiszen, ha valakivel a szabadidőd nagy részét együtt töltöd, leginkább róla lesznek vicces storyk és mindenről Ő jut az eszedbe. Kicsit inkább én érzem azt, hogy szégyell, amikor a haverjaival vagyunk teljesen más, nem poénkodik, nem oltogat, sőt..alig szól hozzám. Volt, amikor már vége volt az óráinknak és odamentem hozzájuk, Ő direkt bement addig kondizni, amúgy a haverjai el nem indultak haza, amikor már egyedül voltam a pályán, odajött hozzám, és 2-3órát játszottunk. Talán kéthetente egyszer előfordul, hogy odamegyek hozzá szünetben, amikor focizunk, röpizünk vagy kosarazunk. Tehát én tényleg szerintem lányhoz képest mindent megteszek ( köszönésen kívül )
2014. máj. 30. 03:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, szerintem nem nagyon érdekled :/ bocsiii de ez jön le.
2014. máj. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem is ez az érzésem :s
2014. máj. 30. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ráköszönni párszor, szépen nézni rá (esetleg hosszasabb ideig) :)

Biztos észreveszed, ha valami szándéka van.

2014. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!