Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után illik megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után illik megkérdezni egy lánytól, hogy tetszettem-e, szimpatikus voltam-e neki és lesz-e folytatás, mert már eltelt több, mint 2 nap és még egyikőnk sem lépett semerre semmit sem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 10:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt találkoztam vele, azt mondta, első és második randin ő sosem csókolózik. Tehát ez nem igaz, amit te mondasz.
2014. jún. 9. 10:51
 12/19 anonim ***** válasza:
11: De igaz, a magam igazsága alapján. Aki nem olyan ebben a pár dologban, amilyenek az elvárásaim, arra nem vesztegetem a drága időmet. Vannak bőven olyan lányok, akiknél teljesen természetes kölcsönös vonzalom esetén, hogy ez már az első randin csókban fejeződjön ki. Aki nem ilyen, az nem foglalkoztat. Vannak igényeim és standardjaim, amikből nem adok lentebb egy nő kedvéért sem.
2014. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül csókkal végződnie az első randinak, főleg ha még nem annyira ismeritek egymást, és a randi is viszonylag rövid. Viszont tisztázni kell, mikor keresitek egymást legközelebb. Ha ez elmaradt, akkor minél hamarabb pótolni kell.
2014. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10-12 Óriási kerekek a kocsi alatt!

s azt a Nagy László verset ismered

"ha sietek lemaradok

csodafiú szarvas

hiába vagyok

hiába vagyok"

2014. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérj egy következő találkozót,ird meg neki sms ben,hogy nagyon jól érzeted magad vele,nagyon szipmatikus és szivesen töltenéd az időd vele ha neki is van kedve.Ennyi.Az elég nagy gond,hogy férfi létedre még nem lpotél,most mi ebben a nezhéz egy ilyen tartalmű üzenetet megirni?
2014. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13:

Randi alatt én is csak egész napszakos, több órás programokat értek. Ha a telefonszáma megszerzése után legelőször csak egy egy órás sétára jön el a lány, én sem akarom megcsókolni egyből, de azt nem is tekintem randinak. Randi amikor lehetőleg kb. 4-6 órányi időt együtt tudunk lenni mondjuk egy egész délután, vagy még inkább egy egész este. Általában először sétálni viszem, vagy valamilyen kávézóba, aztán ha ott belemelegedtünk, akkor helyszínváltás valamilyen alkoholt is felszolgáló helyre. 1-2 pohár sörtől vagy 1-2 pohár bortól mindketten jobban érezzük magunkat, jobban ráhangolódunk egymásra és gyorsabban mennek a dolgok. A legtöbb lány csodálkozik amikor az első rendes randi vége felé italozós helyre megyünk, mert szinte sosem viszik őket de általában benne vannak és általában jól sülnek el így a dolgok.

De ha egy ilyen végén nem akar csókolózni, akkor tudom hogy nem érdeklem őszintén.

2014. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

70%os, valamit elnéztél..

nem a te randizási szokásaidról van most szó, hanem a Kérdezőjéről:D

2014. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kérdezd, hogy 'Hogy érezted magad?' illetve 'Van kedved máskor is találkozni?'
2014. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17:

Vágom, de miért ne változtathatna a randizási szokásain ő is egy kedvezőbb irányba?


Én sem mindig úgy csináltam, ahogy a 16-osban leírtam. De volt olyan lány, aki azért "csalódott" bennem régen, amikor még bénább voltam, mert nem csókoltam meg az első randi végén.


Most hogy változtattam erre a jobb randi stílusra, sokkal sikeresebb vagyok és sokkal gyorsabban mennek a dolgok. A kérdezőnek is ajánlom.

2014. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!