Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a barátnőm szülinapi buliján láttam, alig beszéltünk, de aztán Facebookon rám írt és nagyon sokat beszélgettünk. A sulija pár utcára van az enyémtől, de félek vele találkozni... Szóval nem volt még barátom, még csak rendes fiú barátom se, szóval tökre beparáztam:S mit csinaljak ?

2014. jún. 9. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Találkozz vele.. 1x mindent el kell kezdeni..

Bánni nem fogod..

2014. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus volt neked,s bízol benne valamennyire,akkor találkozz vele,persze szabadtéren,ahol mások is vannak. Milyen benyomást tett rád a bulin,s a beszélgetésekkor, ezt gondold át. Amúgy egyszer el kell kezdened az ismerkedést. hajrá lányka ;)
2014. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az az egy próbléma van, h a baratnőmnek (((akinek pasija vaaaan!!!))) szintén bejön, és közölte velem , h szálljak le a srácról....
2014. jún. 9. 11:14
 4/14 A kérdező kommentje:
És szerintem pár cenitevel magasabb vagyok nála... Az nem ciki?...
2014. jún. 9. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha pasija van, akkor engem nem érdekelne a barátnőm véleménye, úgyis ha a srác is szeretne veled találkozni az már jelent valamit.
2014. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És az se ciki ha picit magasabb vagy én a barátnőmmel is kb. egyforma magas vagyok
2014. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pár centi nem számít, a barátnőd meg nem igazi barátnő ha így viselkedik
2014. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bukor Peti ***** válasza:
egyértelmű, hogy találkozz vele és előzd meg a barátnőd :-)
2014. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha fiúval vagyok minig tök zavarvba vagyok, kapkodok, meg alig bírok beszélni...:/
2014. jún. 9. 11:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is. De ettől (is) izgalmas. Ha tényleg kedveled, előbb-utóbb felengedsz mellette :)
2014. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!