Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van köztetek, aki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek, aki azért nem tud párt találni, mert nincs elég nagy baráti köre, akiken keresztül új embereket ismerne meg?

Figyelt kérdés
Velem ez van, csak kevés, közeli barátom van, és így sosem találkozom új lányokkal. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2014. jún. 9. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

23l

2014. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok találni.Csak 2 barátom van,de nekik is csak én jelentem a baráti kört.Megoldás az lenne,ha új embereket megismernék,de nem megy :/
2014. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk...
2014. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kort is írhatnátok amúgy, kíváncsi vagyok az átlagra, bár úgy tippelem, főleg huszonévesekre jellemző.

Én 24 vagyok.

Egyszerűen nincsenek meg azok a fórumok ahol a fiatalok ismerkedhetnének - kivéve a szórakozóhelyeket, amiket viszont nem szeret mindenki.

Jó lenne ha lennének valami kulturáltabb, szocializálódásra kitalált helyek.

2014. jún. 10. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ismer valaki szép egyedülálló lányokat?
2014. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez milyen tré már
2014. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért ne ismerne? Vagy nem értem a kérdést.
2014. jún. 10. 00:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim sem sajnos... :/

22/F

2014. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is, van kb 5 közeli barátom és ennyi. 21/F
2014. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van elég fórum. Induljatok ki abból, hogy a zenét mindenki szereti. Keressetek olyan oldalakat, ahol beszélgethettek a kedvenc zenekaraitokról, az irányzatokról, amik közel állnak a szívetekhez. A facebooknak hála azt is megbeszélhetitek, hogy melyik eseményre menjetek közösen és akkor nem egyedül kell, már is lesz pár új ismerősötök.

Pár hónap és megoldódik ez a kérdés is.

2014. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!