Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi abban a jó nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi abban a jó nagyon sok nőnek, hogy alapból alacsonyabb végzettségűek, rossz a helyesírásuk egyeseknek, flegmák stb, mégis osztják az értelmesebb, törtetőbb, választékosabban beszélő, intellektuálisabb, de nem helyes srácokat, hogy nézzenek tükörbe?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat szívok, hogy a nem annyira értelmes, de vonzó nők is eltaszítanak maguktól, hogy ne próbálkozzak, mert nem vagyunk egy szinten. Miért?
2014. jún. 11. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

"nem annyira értelmes, de vonzó nők"


Mi lenne, ha egyszer nem a faszodra hallgatnál?

2014. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért?"


Mit tudom én, nézz tükörbe és megtudod:D

2014. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nehogy tükörbe nézz, nem kell az a 7 év szerencsétlenség.
2014. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

többiek: miért baj, ha nem annyira okos nőkkel ismerkedek? nem az ész alapján választok, hanem, hogy mennyire érzelmes, empatikus. és igen, engem is kiosztanak, pedig nem vagyok kioktató.

23/F

2014. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Hát látod, hogy miért baj, pont most írta le.
2014. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyesmi pasinak több esélye van egy csinos ÉS intelligens nőnél, mint egy csinos de butánál. Egész egyszerűen azért mert a buta nőnek a kinézeten meg a pénzen kívül más nem jelent értéket. Mit érdekli őt, hogy te művelt és tájékozott vagy, ha az ő kulturális színvonala megáll az MTV meg a valóságshowk szintjén.
2014. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös mondd már, miért baj, ha valakiben az empátiát keresem....
2014. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leszarom, hogy te mit keresel, látod, hogy a kérdező a flegma pi-csákkal kezd.
2014. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ránézésre honnan tudod, hogy ki flegma p*csa?
2014. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes fiam, ha egy nő azt érzi, hogy hüyének nézed, akkor az nem lesz egy tartós kapcsolat.


Ez már megin az a szitu, hogy valami gyökér azt hiszi alanyi jogon jár neki a punci. (mint tárgy természetesen, szigorú matekképlettel indokolva)

Sajnos, ki kell hogy ábrándítsalak, ez nem úgy műkszik.

Még akkor se ha a nő szerinted ronda/hülye/nem jön be. Most őszintén, neked vonzó lenne valaki olyan aki kicsit viszolyog tőled, de azért veled van mert legalább nem szingli? Na ugye.


Mi lenne, ha az olyan nőket környékeznéd, akik tényleg vonzanak? És mondjuk mindezt ember módjára tennéd (pl. respektálva az esetleges nemleges választ és nem durcázva)?


Amivel inkább baj van az az attitűdöd (szerintem), és a külsőd (szerinted).

Mit értünk a nem helyes alatt? Ezen nem lehetne javítani?

És a törtető alatt mit kell érteni? Bunkót? Nagyarcút? Érzelmileg sekélyeset? Ez egy full negatív jelző.

2014. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!