Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel 5 hónapja ismerjük egymást tetszem neki ezt érezteti, nekem annyira nem tetszik, viszont a figyelme és a kedvessége mindig hiányzik ha nem beszélünk, kezdem helyesebbnek látni , vajon szerelmes lettem bele?

2014. jún. 16. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el jön a másik
2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Szerintem legalábbis. Én tudom, hogy most szerelmes vagyok, pedig régen is hittem azt, hogy igen, de ez nagyon más. Állandóan rá gondolok, és imádom, és ha csak egy szmájlit küld nekem sms-ben, már szép a napom. Ha megfogja a kezem, és vagyok a világon a legboldogabb, és szörnyű, hogy mostanában annyit kell tanulnom az érettségire, hogy keveset látom. Nem lehet leírni mi az a szerelem, azt érezni kell.
2014. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát énis hasonlóképpen vagyok ha ír bearanyozza a napom, ő jár a fejemben
2014. jún. 16. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy érezteti hogy tetszel neki ?
2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát olyanokat mond , hogy van kiért felkelni, nem tud aludni amikor nem beszélünk, meg ilyeneket mond
2014. jún. 17. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az is benne van a pakliban, hogy ahogy írtad, 'a figyelme és a kedvessége hiányzik'. De persze ettől függetlenül kialakulhat a szerelem, hiszen írtad, hogy külsőleg is kezd bejönni. Akkor leszel szerelmes, amikor már az ő boldogságát meg vágyait is szem előtt tartod, és amikor ő maga kezd hiányozni, és nem az, ahogy bánik veled :)
2014. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!