Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz ügy, tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ügy, tudnátok tanácsot adni? Vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit chaten, 1200km-re lakik tőlem. Teljesen elvarázsolt, teljesen ugyan olyan, mint amilyen pasi kell nekem..kb 5 nap után úgy éreztem,hogy belezúgtam. Egész nap chateltünk, ő járt a fejemben és kb ugyanezeket mondta ő is,hogy így érez. Legszívesebben elutaztam volna hozzá már most.. De! Nem adta meg a teljes nevét, nem láttam csak képeken, mert mindig közbejött valami a webkamera előtt. Gyanakodni kezdtem, és rákérdeztem,hogy egyáltalán valódi -e..nem akartam csalódni egy hatalmasat!

Megsértődött,hogy hogy kérdezhetek ilyet és elbúcsúzott. Megmondta,hogy szeret ő is engem, de ez nagyon rosszul esett neki. Megtaláltam végül a facebookját, szóval szerintem nem csak átverés volt!

3 nap telt el azóta,hogy nem beszélünk, én idegroncs lettem és borzasztóan hiányzik..mit tegyek?


2014. jún. 17. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Ez egy fellángolás, majd elmúlik.
2014. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nekem ő kell..annyira hasonlóak vagyunk, álmaim férfiát is így képzelem el..és a külseje is, pont ami nekem tetszik.

annyira fáj,hogy nem ír..

2014. jún. 17. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Részben hasonló a helyzetünk csak nekem annyiban már hogy az én szerelmem másik országban él. :(

Hát először is én ha a helyedben lennék ráírnék és elmondanék mindent neki amit érzek és gondolok, valamint mekérném hogy feljetse el amit azelőtt mondtál és nyissatok egy új lapot. Ha szeret megtszi ne félj!! :)

Visszatérve én is követtem el ilyen hibákat. Ha van kedved írj, adok tanácsokat. 17/L

2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!