Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy második randi összehozására?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja találkoztunk egy lánnyal, jól éreztük magunkat, örültünk egymásnak, és úgy volt, hogy majd megint találkozunk. A lány barátnője (közös ismerősünk) szerint a lány is azt mondta neki, hogy nagyon szeretne velem találkozni. A randi után kerestem a leányzót, hogy ráérne-e. Mondta, hogy fontos vizsgája lesz, így kb. két hét múlva térjünk vissza erre. Mondtam, oké, ennyit kibírok. Vizsga után (múlt héten) szóltam neki, hogy ekkor meg ekkor a városban leszek, és mikor ott voltam, felhívtam, hogy akkor eljön-e velem. Azt válaszolta, hogy délelőtt is, délután is dolga van, de majd a jövő héten valamikor. Kérdeztem, melyik nap lenne neki jó, azt mondta, hogy előreláthatólag bármelyik. Szombaton írtam neki, hogy esetleg hétfő délelőtt, vasárnap délelőtt válaszolt, hogy vagy este, vagy hétfő délelőtt tudja meg, hogy jó-e neki. Aztán tegnap este írt, hogy nem lett volna jó, de majd. A közös ismerős szerint a lány nagyon őszinte, csak kicsit "furcsa", mert sokszor mintha egyáltalán nem is kellene neki pasi (huszonévesen még nem is volt barátja), nagyon ragaszkodik a szüleihez stb. Én úgy érzem, türelmes voltam, de kezd elegem lenni abból, hogy sose ér rá, pedig annyira azért nem elfoglalt ember, és nem értem, mi van vele. Nem tudom, ki várna ennyit valakire, de kezdem én is unni, hogy nem jutunk ötről a hatra, közben meg csak megy az idő. És rosszul is esik, hogy hetek óta nincs rám néhány órája, úgyhogy kezdek azon gondolkodni, hogy feladom. Szerintetek mi lenne a jó megoldás? Hagyni a fenébe, vagy rákérdezni, hogy akkor most mit is akar, és mi baja van?

2014. jún. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdezz rá a lánynál, az a biztos.

A jelek alapján úgy tűnhet mégsem kedvel annyira. Vagy aszexuális, vagy rossz tapasztalatai voltak és tudat alatt elege van a férfiakból.


Te mit érzel vele kapcsolatban és mit szeretnél? Indulj arra...


De látom, hogy eltelt 1 hónap kérdésed óta. Mi történt?

2014. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, utána találkoztunk, vettem neki virágot, próbáltam közeledni hozzá (persze csak finoman), azt mondta, hogy ne siessünk, pedig hát két hónap alatt kétszer tudtunk csak találkozni kb. 2-2 órára, és nem is jutottunk sokkal előrébb. A közös ismerősünk azt mondta nekem, hogy tetszem a lánynak, de még nem szeretett belém. Utána írtam a lánynak, hogy majd még szeretnék vele találkozni, de azóta sincs semmi, én már unom, hogy ennyit kell könyörögnöm valakinek egyáltalán azért is, hogy találkozhassunk, főleg ha állítólag én is bejövök neki. Meg ő nem is keres engem, meg se kérdezi, hogy mi van, azért nekem is jólesne, azóta én se kerestem őt, éppen elegen voltak olyanok, akik rabolták az időmet, nem akarok megint ilyesmibe belefolyni.
2014. júl. 16. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már írtad, hogy szeretnél még vele találkozni tartsd a szavad függetlenül a jelenlegi viselkedésétől. És dönts az után. Ha nem változik, akkor az egymás iránt érzett dolgok hőfoka nem egyforma. Akkor nem érdemes tovább húzni a rétestésztát.


A következő kérdések tisztázása szerintem hasznos lehet:

Jól éreztétek magatokat együtt?

A lány akar-e egyáltalán barátot?

Neked mi tetszik benne, ami mellette tart? Mit tudsz elképzelni vele?

Másokkal is ilyen távolságtartó/hideg/érdektelen (nem tudom milyen)? Mert ha igen, akkor ez a személyiségének része és ez nem ellened szól. Eldöntheted, hogy olyan barátnőt szeretnél, aki jobban kimutatja mit érez stb.


Még valami eszembe jutott: Soha ne kérd számon, hogy miért nem keres. Inkább fogadd el a szitut.


Remélem hamarosan megoldódik a helyzeted. A leírtak alapján egy tisztelettudóan udvarló srác lehetsz, és nincs oka tartania tőled. Szóval hajrá!

2014. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz, ma végül is írt nekem, hogy ő is szeretne találkozni velem, meg mi újság. Jól éreztük magunkat, ezt ő is mondta és írta, meg a közös ismerősnek azt is elmondta, hogy bejövök neki, csak még nem tudja, mit érez. Tudomásom szerint nem volt még barátja, talán ettől is fél, vagy nehezebben nyílik meg (egyébként én is). Elvileg találkozgatott már másokkal is, de a közös ismerősünk azt mondta, hogy neki mindig is furcsa volt a lány, mintha nem akart volna igazán barátot. Meg a szülei gyerekkorában elváltak, talán ez is befolyásolta őt. Nem tudom, másokkal milyen, annyira nem ismerem őt, állítólag elég nagy ismeretségi köre van, de nem biztos, hogy akkor mindenkinek meg is nyílik. Hogy mi tetszik benne? Hát pl. az, hogy elfogad, meg esélyt adott, elmondhatatlanul szerencsétlen vagyok ilyen téren, évek óta nem tudtam összehozni még egy randit sem. Meg tényleg egyszerű, aranyos, normális lány, nem beképzelt, el lehet vele beszélgetni, nem annak az üresfejű emberkének ismertem meg őt. Szexuálisan talán kevésbé izgató, de majd hátha kialakul, ha esetleg összejövünk. Igazából próbáltam kompromisszumot kötni, biztosan lenne "jobb" is, csak nekem se ad esélyt senki, hiába kezdeményeztem több tucat lánynál, nem mentem semmire. Amúgy tényleg nem vagyok bunkó, nem szoktam durván nyomulni senkire, éppen ezért sem értem, miért utasított el szinte mindenki. Jó, külsőleg se vagyok annyira nagy szám, de talán ronda sem. Mégis első körben kiszórnak, nem nagyon tetszem senkinek, és ez azért elég rossz érzés.
2014. júl. 17. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal aki kiszórt, legalább hullik a felszínese. Illetve lehet, hogy azok a lányok sem kerestek kapcsolatot éppen akkor. Drukkolok neked!
2014. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendes vagy. Hát igen, a férgese legalább kiszóródott, csak nagyon nehéz megemészteni a sok kudarcot, meg azt, hogy ennyi ember van, aki felszínes. Csak akkor legalább ne nyafognának, hogy nekik milyen rossz, mert senkinek se kellenek, amikor meg ott van valaki, aki tényleg normálisan, intelligensen próbál közeledni, akkor elsőre elhajtják, mintha olyan nagy teher lenne, hogy meghívják őket mondjuk egy kávéra. Másrészt meg nem értem, a sikeresebb emberek mivel "többek"/"jobbak", én miért nem érek annyit, mint ők.
2014. júl. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!